Дружина колишнього міністра закордонних справ Леоніда Кожари Марина Козерод звернулася до суду із заявою, у якій хоче зізнатися у “вчиненні кримінального правопорушення”, яке стосується вбивства колишнього голови правління “Інтера” Сергія Старицького.

Відповідне клопотання оголосив адвокат подружжя у судовому засіданні, де обирають запобіжний захід для підозрюваного Кожари.

“Це — заява від імені Козерод Марини Борисівни вчора, 25 березня 2020 року. Ця заява називається “заява про зізнання у вчиненні кримінального правопорушення, казусу”, – сказав адвокат. 

Також він частково озвучив версію Марини Козерод щодо вбивства Сергія Старицького: “Між 21 та 22 годиною у правій руці Старицького я побачила пістолет. В цей час мій чоловік перебував на другому поверсі будинку. Тут я не буду розголошувати, що відбулось далі. Я скажу коротко, що Марина Борисівна намагалася відібрати пістолет у Старицького. Все решта буде написано в заяві і повідомлено її як свідка”, – сказав адвокат. 

Чи йде мова саме про зізнання в убивстві, адвокат не уточнив. 

Нагадаємо, 25 березня поліція затримала колишнього міністра закордонних справ в уряді Миколи Азарова Леоніда Кожару за підозрою у вбивстві бізнесмена, колишнього голови правління “Інтера” Сергія Старицького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Стрілянина у Княжичах: Керівництво поліції Києва фігурує у справі про фальсифікацію доказів

Тіло Старицького в будинку Кожари в селі Чайки Києво-Святошинського району виявили 21 лютого. Він заявив, що бізнесмен скоїв самогубство. Поліція перекваліфікувала справу на умисне вбивство.