Статті

Підробний паспорт і країна вина: що пов’язує українських розвідників із викраденням судді Чауса

Команда «Слідства.Інфо» разом з колегами з RISE Moldova з’ясувала, що до викрадення судді можуть бути причетні люди, пов’язані з українськими розвідувальними та правоохоронними органами.

«Прослуховування суддів було завданням від Порошенка» — СБУшник-втікач відповів на запитання «Слідства.Інфо»

Дмитро Нескоромний розповідає про «Плівки Єрмака», як до прослушки у кабінеті ОАСКу причетний п'ятий президент Петро Порошенко та чому він відмінив обіцяну «викривальну» пресконференцію у Брюсселі.

Після гучного затримання колишній топ-менеджер «ПриватБанку» переписав на родину десятки мільйонів гривень

НАБУ посадило в «Борисполі» літак із Володимиром Яценком близько опівдня 22 лютого. А вже наступного дня мільйонні активи банкіра стали власністю його родичів.

Скандальний Кулик, люстровані та неатестовані: кому Офіс Генпрокурора виплатив більше 20 млн грн

Серед тих, хто отримав компенсації від Офісу Генпрокурора — і люди, що ще зовсім недавно перебували під офіційним слідством та фігуранти журналістських розслідувань

Чим розжилися родичі нардепів у 2020-му: нова Тойота Ленд Крузер для дружини «Юзіка» та «останній» Лексус для батька депутата-«енергетика»

Ми проаналізували статки родичів депутатів від «Слуги народу» з найбільш впливових комітетів парламенту і виявили: життя деяких їхніх родичів суттєво покращилося, попри скромні офіційні доходи