Дружині колишнього міністра закордонних справ Леоніда Кожари, який, за версією офіційного слідства, застрелив ексочільника правління “Інтера” Сергія Старицького, повідомили про підозру у неправдивих свідченнях.

Про це “Слідство.Інфо” довідалося з повідомлення пресслужби прокуратури Київської області.

Згідно з ним, підозру дружині Кожари — Марині Козерод повідомили сьогодні, 10 квітня. Правоохоронці вважають, що Козерод спершу дала неправдиві свідчення слідчому, а згодом і під час допиту в суді. Зокрема, вона нібито надала недостовірні відомості щодо обставин вчинення її чоловіком злочину. На думку слідства, Марина Козерод намагалася допомогти своєму чоловікові уникнути відповідальності.

Леоніда Кожару затримали 25 березня. На судове засідання, де йому обирали запобіжний захід, прийшла дружина ексміністра, яка “захотіла зізнатися” у злочині. Але її допит відбувався у закритому режимі, тому офіційно не відомо, що саме вона розповіла суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Троє в будинку: Історія смерті в домі ексміністра Кожари

Раніше журналісти “Слідства.Інфо” поспілкувалися з ключовими свідками та ознайомилися з важливими доказами у справі про вбивство Сергія Старицького, яке трапилося 21 лютого цього року. Це дозволило відобразити хронологію подій того дня. 

Ми також отримали із власних джерел криміналістичну експертизу, яка ставить під сумнів версію правоохоронців щодо обставин загибелі Сергія Старицького. Зокрема, на одязі Марини Козерод експерти-криміналісти знайшли сліди від пострілу.