Чинний міський голова Одеси Геннадій Труханов досі має дійсний паспорт громадянина Російської Федерації.

Про це повідомив одеський адвокат Вадим Оксюта.

«В ході своєї адвокатської діяльності, представляючи інтереси Михайла Кузаконя (громадського активіста, донедавна кандидата на посаду голови Одеської мвськради, — ред.), вчора мені вдалося отримати ще один доказ наявності у Труханова громадянства Росії», — написав він.

Як доказ, чоловік виклав свій запит до Міністерства внутрішніх справ РФ та відповідь російських посадовців.

Раніше журналісти «Слідства.Інфо» отримали підтвердження, що мер Одеси Геннадій Труханов має чи, принаймні, мав російський паспорт, а відтак — і російське громадянство. Цю інформацію міський голова наполегливо заперечував. Однак редакції вдалося отримали копію його російського документа. Торік також з’явилася інформація, що у 2017 році Труханов анулював свій російський паспорт через суд.

Крім того, журналісти «Слідства.Інфо» раніше розповідали про таємну лондонську квартиру сім’ї Труханова, про яку дізналися із документів Paradise Papers. Ідеться про трикімнатну квартиру в одній з лондонських новобудов у центрі міста вартістю п’ять мільйонів доларів. Ми з’ясували, що детективи НАБУ, зокрема, перевіряли й майно родини Труханова, яке виявило «Слідство.Інфо».