Євгенія Моторевська

Євгенія Моторевська

відеопродюсерка, журналістка

Євгенія Моторевська з 2008 року працює в медіа. Працювала на опозиційному телеканалі ТВі та телеканалі ICTV.

З березня 2016 року працює в агенції журналістських розслідувань «Слідство.Інфо». Спеціалізується на розслідуванні корупції та зловживань в правоохоронних органах та суддівській системі.

З 2018 року є авторкою та ведучою програми «Що це було?» на «Канал 24»

У 2017 році отримала премію «За видатні заслуги в журналістиці розслідувань» від CEI та SEEMO у співпраці з Фондом Конрада Аденауера (KAS). У минулому — членкиня Громадської ради доброчесності.

У 2020 році разом з колегами Дмитром Реплянчуком та Василем Бідуном отримала найвищу відзнаку Національного конкурсу журналістських розслідувань за фільм «Я – бот».

Співавторка таких фільмів-розслідувань:

  • «Вікторія: трагедія пустоти» — фільм-розслідування про корупційні злочини і недбальство, які стали причиною пожежі в одеському таборі «Вікторія», під час якої загинуло троє дітей.
  • «Місто вкрадених квартир» — фільм розповідає про схеми крадіжки житла в столиці та показує долі людей, які через шахраїв опинилися на вулиці без майна, грошей та особистих речей.
  • «Я – бот» — фільм-розслідування про те, як працюють українські ботоферми та хто з політиків користувався їхніми послугами перед парламентськими виборами 2019-го.
  • «Король контрабанди» — фільм-розслідування про одеського бізнесмена Вадима Альперіна, якого називають «королем української контрабанди» і про те, як він роками уникав відповідальності за порушення закону.
  • «Нарадча кімната» — двосерійний фільм-розслідування про зв’язки суддів Окружного адмінсуду Києва з політиками та топ-посадовцями.

Авторка спецпроектів «Суддівська кров» та «Золото церкви»