Держаудитслужба

Перейти до публікації Під час «сміттєвої кризи» Львівська ОДА могла незаконно отримати за вивезення відходів майже 140 млн грн, — аудитори
Новина
Зображення для публікації 'Під час «сміттєвої кризи» Львівська ОДА могла незаконно отримати за вивезення відходів майже 140 млн грн, — аудитори'

Під час «сміттєвої кризи» Львівська ОДА могла незаконно отримати за вивезення відходів майже 140 млн грн, — аудитори