Є ЛІКИ — сайт для перевірки наявності безкоштовних ліків у лікарнях

Держава затвердила списки тих ліків та медичних засобів, які мають бути доступними у кожній лікарні. Щороку із бюджету на це виділяються значні суми. На жаль, пацієнти не завжди знають про те, що держава уже проплатила частину ліків у медичних закладах, тобто вони мали би бути безкоштовними.

Чим Є ЛІКИ можуть вам допомогти?

Лікарі або інші медичні працівники часом маніпулюють пацієнтами, приховуючи наявність закуплених за державні гроші препаратів в лікарні, або вимагаючи гроші за них. Буває, що ліки насправді є, але пацієнтів змушують купувати їх за власні гроші, а вже придбані державою ліки часом опиняються у приватних аптеках.

Завдяки ресурсу Є ЛІКИ кожні українець та українка можуть перевірити наявність необхідних йому ліків у лікарні, придбаних за бюджетні гроші. Та зрозуміти, чи зможуть вони отримати безкоштовне лікування, і зекономити таким чином як власні, так і вберегти бюджетні кошти.

Система пошуку Є ЛІКИ допомагає знаходити лікарські засоби у лікарнях країни як за торговою назвою, так і за активною речовиною. До системи уже долучились дві третини лікарень по всій Україні, а щотижневе оновлення кількості лікарських засобів забезпечує актуальність інформації.

Контакти: info@eliky.in.ua

Підписатися на сторінку «Пацієнтів України» у Facebook

Більше про те, як проєкт Є ЛІКИ допомагає пацієнтам відстояти свої права і отримати безкоштовне лікування, дивіться у нашому сюжеті

Це відео стало можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього відео є виключною відповідальністю організації Грантоотримувача і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

Слідкуйте за новинами в соціальних мережах
Підпишіться на розсилку «Слідство.Інфо»

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

«Рух ЧЕСНО» – ініціатива, яка бореться за прозорі вибори

Рух ЧЕСНО – це громадська організація з експертизою у сферах парламентаризму і місцевого самоврядування, політичних фінансів та виборів

Закон забороняє обмежувати доступ до водойм: що робити, коли це трапляється?

Усі ми маємо право на безоплатний та безперешкодний доступ до води, але що робити, якщо нам це забороняють?

Що робити, коли на виборах просять продати голос або контролюють голосування?

Щонайменше 14,5% громадян кажуть, що їх намагалися підкупити на виборах. Що треба робити, аби захистити право визначати своє майбутнє?

Surikat

Розкажи свою історію

Боротьби з корупцією



    Як передати інформацію «Слідство.Інфо» анонімно?