Доказові батьки — спільнота, що бореться проти «фуфломіцинів» та корумпованих лікарів

«Доказові батьки» — онлайн-спільнота, яка щоденно допомагає тисячам людей отримати доказове лікування, попри непрофесіоналізм деяких лікарів та нечесний вплив фармкомпаній.

Спільноту створили у 2019-му році Тетяна Миненко та Регіна Липнягова, які втомилися від сумнівних призначень для своїх дітей.

Мета цієї спільноти — поширювати інформацію про доказову медицину і убезпечувати пацієнтів від «фуфломіцинів» і недоброчесних лікарів, які співпрацюють із фармкампаніями.

Чим «Доказові батьки» можуть вам допомогти?

Невід’ємною частиною спільноти «Доказових батьків» є медики, які користуються доказовим підходом до лікування пацієнтів. Вони як модератори відповідають на запитання учасників, аналізують призначення і радять допомогу.

Тут ви також можете знайти професійного лікаря у своєму місті — «Доказові батьки» створили окрему таблицю з прізвищами та контактами медиків, які керуються доказовим підходом у лікуванні пацієнтів.

Кожне ім’я у списку перевіряється: якщо учасник рекомендує свого лікаря, то має показати його призначення на кілька різних діагнозів. Це робиться для того, щоб ті, хто захоче скористатися послугами цих медиків, не були розчаровані та не викидали гроші на вітер.

Долучитися до онлайн-спільноти «Доказових батьків» можна у Facebook та Instagram

Більше про те, як функціонує спільнота «Доказові батьки», дивіться у нашому сюжеті

Це відео стало можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього відео є виключною відповідальністю організації Грантоотримувача і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

Слідкуйте за новинами в соціальних мережах
Підпишіться на розсилку «Слідство.Інфо»

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Право на рівні дороги: як організація CoST Ukraine допомагає владі і громадянам побороти корупцію на ремонтах автошляхів

Скільки реально коштує кілометр дороги і скільки грошей витратила на неї держава? Відповіді на ці запитання знають у CoST Ukraine.

Об’єднання «Совські ставки» — кияни, що півтора десятиліття відстоюють зелену зону біля дому

Об’єднання активних киян, які майже 15 років відвойовують у забудовника зелену зону біля свого дому

Доказові батьки — спільнота, що бореться проти «фуфломіцинів» та корумпованих лікарів

Онлайн-спільнота, яка щоденно допомагає тисячам людей отримати доказове лікування

Surikat

Розкажи свою історію

Боротьби з корупцією    Як передати інформацію «Слідство.Інфо» анонімно?