Доказові батьки — спільнота, що бореться проти «фуфломіцинів» та корумпованих лікарів

«Доказові батьки» — онлайн-спільнота, яка щоденно допомагає тисячам людей отримати доказове лікування, попри непрофесіоналізм деяких лікарів та нечесний вплив фармкомпаній.

Спільноту створили у 2019-му році Тетяна Миненко та Регіна Липнягова, які втомилися від сумнівних призначень для своїх дітей.

Мета цієї спільноти — поширювати інформацію про доказову медицину і убезпечувати пацієнтів від «фуфломіцинів» і недоброчесних лікарів, які співпрацюють із фармкампаніями.

Чим «Доказові батьки» можуть вам допомогти?

Невід’ємною частиною спільноти «Доказових батьків» є медики, які користуються доказовим підходом до лікування пацієнтів. Вони як модератори відповідають на запитання учасників, аналізують призначення і радять допомогу.

Тут ви також можете знайти професійного лікаря у своєму місті — «Доказові батьки» створили окрему таблицю з прізвищами та контактами медиків, які керуються доказовим підходом у лікуванні пацієнтів.

Кожне ім’я у списку перевіряється: якщо учасник рекомендує свого лікаря, то має показати його призначення на кілька різних діагнозів. Це робиться для того, щоб ті, хто захоче скористатися послугами цих медиків, не були розчаровані та не викидали гроші на вітер.

Долучитися до онлайн-спільноти «Доказових батьків» можна у Facebook та Instagram

Більше про те, як функціонує спільнота «Доказові батьки», дивіться у нашому сюжеті

Це відео стало можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього відео є виключною відповідальністю організації Грантоотримувача і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

Слідкуйте за новинами в соціальних мережах
Підпишіться на розсилку «Слідство.Інфо»

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

«Рух ЧЕСНО» – ініціатива, яка бореться за прозорі вибори

Рух ЧЕСНО – це громадська організація з експертизою у сферах парламентаризму і місцевого самоврядування, політичних фінансів та виборів

Закон забороняє обмежувати доступ до водойм: що робити, коли це трапляється?

Усі ми маємо право на безоплатний та безперешкодний доступ до води, але що робити, якщо нам це забороняють?

Що робити, коли на виборах просять продати голос або контролюють голосування?

Щонайменше 14,5% громадян кажуть, що їх намагалися підкупити на виборах. Що треба робити, аби захистити право визначати своє майбутнє?

Surikat

Розкажи свою історію

Боротьби з корупцією



    Як передати інформацію «Слідство.Інфо» анонімно?