Об’єднання «Совські ставки» — кияни, що півтора десятиліття відстоюють зелену зону біля дому

Ініціатива «Екопарк «Совські ставки» — це об’єднання активних киян, які майже 15 років відвойовують у забудовника зелену зону біля свого дому.

Що таке Совські ставки? Це величезна територія посеред Києва, вкрита водоймами, яка займає близько 20 гектарів. Тут живуть птахи, комахи, ящірки і черепахи. Деякі з цих занесені до Червоної книги України.

Зараз місцева громада робить все можливе, щоб перетворити дещо занедбану територію Совських ставків на парк міжнародного рівня. Це раз і назавжди дозволить зняти питання забудови цієї території.

Активісти уже розробили свою концепцію парку на території ставків і зараз вони разом із місцевою владою працюють над тим, щоб втілити ці плани у життя.

Чим ініціатива «Совські ставки» може вам допомогти?

Вони мають успішний досвід системної боротьби за територію із компанією столичного забудовника і політика Ігоря Баленка.

До них можна звернутися за порадою-консультацією як зберегти зелену територію від забудови і створити на місці потенційних бетонних джунглів щось красиве і унікальне.

Зв’язатися з активістами можна написавши їм у Facebook.

Більше про те, спільнота «Совських ставків» відстояли зелену зону біля свого дому, дивіться у нашому дивіться сюжеті

Це відео стало можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього відео є виключною відповідальністю організації Грантоотримувача і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

Слідкуйте за новинами в соціальних мережах
Підпишіться на розсилку «Слідство.Інфо»

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

«Рух ЧЕСНО» – ініціатива, яка бореться за прозорі вибори

Рух ЧЕСНО – це громадська організація з експертизою у сферах парламентаризму і місцевого самоврядування, політичних фінансів та виборів

Закон забороняє обмежувати доступ до водойм: що робити, коли це трапляється?

Усі ми маємо право на безоплатний та безперешкодний доступ до води, але що робити, якщо нам це забороняють?

Що робити, коли на виборах просять продати голос або контролюють голосування?

Щонайменше 14,5% громадян кажуть, що їх намагалися підкупити на виборах. Що треба робити, аби захистити право визначати своє майбутнє?

Surikat

Розкажи свою історію

Боротьби з корупцією    Як передати інформацію «Слідство.Інфо» анонімно?