Об’єднання «Совські ставки» — кияни, що півтора десятиліття відстоюють зелену зону біля дому

Ініціатива «Екопарк «Совські ставки» — це об’єднання активних киян, які майже 15 років відвойовують у забудовника зелену зону біля свого дому.

Що таке Совські ставки? Це величезна територія посеред Києва, вкрита водоймами, яка займає близько 20 гектарів. Тут живуть птахи, комахи, ящірки і черепахи. Деякі з цих занесені до Червоної книги України.

Зараз місцева громада робить все можливе, щоб перетворити дещо занедбану територію Совських ставків на парк міжнародного рівня. Це раз і назавжди дозволить зняти питання забудови цієї території.

Активісти уже розробили свою концепцію парку на території ставків і зараз вони разом із місцевою владою працюють над тим, щоб втілити ці плани у життя.

Чим ініціатива «Совські ставки» може вам допомогти?

Вони мають успішний досвід системної боротьби за територію із компанією столичного забудовника і політика Ігоря Баленка.

До них можна звернутися за порадою-консультацією як зберегти зелену територію від забудови і створити на місці потенційних бетонних джунглів щось красиве і унікальне.

Зв’язатися з активістами можна написавши їм у Facebook.

Більше про те, спільнота «Совських ставків» відстояли зелену зону біля свого дому, дивіться у нашому дивіться сюжеті

Це відео стало можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього відео є виключною відповідальністю організації Грантоотримувача і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

Слідкуйте за новинами в соціальних мережах
Підпишіться на розсилку «Слідство.Інфо»

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Є ЛІКИ — сайт для перевірки наявності безкоштовних ліків у лікарнях

Сайт допомагає відстояти право на ліки, які держава уже проплатила для медичних закладів, тобто вони мали би бути безкоштовними. 

Право на рівні дороги: як організація CoST Ukraine допомагає владі і громадянам побороти корупцію на ремонтах автошляхів

Скільки реально коштує кілометр дороги і скільки грошей витратила на неї держава? Відповіді на ці запитання знають у CoST Ukraine.

Об’єднання «Совські ставки» — кияни, що півтора десятиліття відстоюють зелену зону біля дому

Об’єднання активних киян, які майже 15 років відвойовують у забудовника зелену зону біля свого дому

Surikat

Розкажи свою історію

Боротьби з корупцією    Як передати інформацію «Слідство.Інфо» анонімно?