«Слідство.Інфо»
працює завдяки вашій підтримці

Хочу підтримати

Стань рушійною силою змін — приєднуйся до «Слідство-клубу»

Ми — команда незалежних журналістів «Слідство.Інфо». Нашу роботу не фінансують олігархи, бізнесмени, масони чи хтось їм подібний.

Іноді нас називають «грантожерами» чи «соросятами» люди, яким ми заважаємо порушувати закон. Насправді ж ми не маємо постійного грантодавця. Більше про джерела нашого фінансування

Щодня ми створюємо якісну журналістику, де дотримуються стандартів. Своєю роботою ми захищаємо права людини, верховенство права та національні інтереси країни.

В епоху хайпу та маніпуляцій ми ті, хто покаже тобі факти, які ретельно приховують політики та посадовці всіх рівнів.

Навіщо ми це робимо?

Ми прагнемо, щоб люди, які наділені владою, якісно виконували свою роботу, а хабарники і недоброчесні посадовці несли відповідальність перед законом за зловживання, недбальство та крадіжки.

Приєднавшись до «Слідство-клубу» ви:

  • Станете частиною нашої закритої Telegram-спільноти, де ми разом обговорюватимемо наші матеріали та теми майбутніх розслідувань
  • Отримуватимете персональні запрошення на всі наші відкриті і закриті заходи
  • За бажанням матимете екскурсію в наш офіс, де познайомитеся з нашою командою за чашкою кави
  • Отримуватимете щорічні подарунки від команди «Слідства.Інфо»
  • Щомісяця отримуватимете персоналізовану розсилку, де ми звітуватимемо про виконану роботу і зібрані від доброчинців кошти

Що треба робити, щоб стати частиною нашої спільноти?

Фінансово підтримувати діяльність агенції журналістських розслідувань «Слідство.Інфо» на невелику для тебе суму: 100 гривень щомісяця, 300 гривень — щокварталу або 1000 гривень щороку.

Чому варто підтримувати саме нас?

Єгор Соболєв, <br/> нардеп VIII скликання

Єгор Соболєв,
нардеп VIII скликання

«Слідство.Інфо» — це команда журналістів, які знаходять і оприлюднюють важливу для суспільства інформацію. Часто — в умовах великого тиску й ризикуючи собою. Завдяки їхній роботі ми, громадянське суспільство, маємо можливість отримати більше інформації про небезпеки і можливості в масштабах всієї України.

Андрій Яніцький, <br/> директор Центру журналістики KSE

Андрій Яніцький,
директор Центру журналістики KSE

«Слідство.Інфо» — єдине медіа в країні, яке не женеться за щотижневими історіями, а робить якісні розслідувальні документальні фільми. Це зовсім інший фокус, інший кут зору та підхід, інша оптика. Це історії, які можна переглядати по кілька разів, і вони лишаються цікавими.

Підтримайте незалежну журналістику — станьте частиною спільноти «Слідство.Інфо»

Долучитися до
спільноти на BuyMeaCoffee

Дякуємо тим, хто нас підтримує