«Слідство.Інфо»
працює завдяки вашій підтримці

Хочу підтримати

Май сміливість знати — приєднуйся до «Слідство-клубу»

Ми — команда незалежних журналістів «Слідство.Інфо». Нашу роботу не фінансують олігархи, бізнесмени, масони чи хтось їм подібний.

Іноді нас називають «грантожерами» чи «соросятами» люди, яким ми заважаємо порушувати закон. Насправді ж ми не маємо постійного грантодавця. Більше про джерела нашого фінансування

Щодня ми створюємо якісну журналістику, де дотримуються стандартів. Під час повномасштабної війни ми дещо змістили фокус нашої роботи: розповідаємо про війну у репортажах, фіксуємо свідчення потерпілих від воєнних злочинів росіян, показуємо обличчя російських окупантів і колаборантів.  

Крім того, ми продовжуємо боротися з корупцією та зловживанням посадовців усіх рівнів.

Навіщо ми це робимо?

Ми прагнемо, щоб люди, які наділені владою, якісно виконували свою роботу, а хабарники і недоброчесні посадовці несли відповідальність перед законом за зловживання, недбальство та крадіжки. Ми також щиро віримо, що усі російські воєнні злочинці понесуть покарання за свої дії в Україні. І ми усією командою наближаємо цей день. 

Приєднавшись до «Слідство-клубу» ви:

  • Отримуватимете персональні запрошення на всі наші відкриті і закриті заходи
  • Отримуватимете щорічні подарунки від команди «Слідства.Інфо»
  • Щомісяця отримуватимете персоналізовану розсилку, де ми звітуватимемо про виконану роботу 

Що треба робити, щоб стати частиною нашої спільноти?

Фінансово підтримувати діяльність агенції журналістських розслідувань «Слідство.Інфо» на невелику для тебе суму: 100 гривень щомісяця, 300 гривень — щокварталу, 1000 гривень щороку і більше.

Чому варто підтримувати саме нас?

Єгор Соболєв, <br/> нардеп VIII скликання

Єгор Соболєв,
нардеп VIII скликання

«Слідство.Інфо» — це команда журналістів, які знаходять і оприлюднюють важливу для суспільства інформацію. Часто — в умовах великого тиску й ризикуючи собою. Завдяки їхній роботі ми, громадянське суспільство, маємо можливість отримати більше інформації про небезпеки і можливості в масштабах всієї України.

Андрій Яніцький, <br/> директор Центру журналістики KSE

Андрій Яніцький,
директор Центру журналістики KSE

«Слідство.Інфо» — єдине медіа в країні, яке не женеться за щотижневими історіями, а робить якісні розслідувальні документальні фільми. Це зовсім інший фокус, інший кут зору та підхід, інша оптика. Це історії, які можна переглядати по кілька разів, і вони лишаються цікавими.

Підтримайте незалежну журналістику — станьте частиною спільноти «Слідство.Інфо»

Долучитися до
спільноти на BuyMeaCoffee

Дякуємо тим, хто нас підтримує