Землю біля Львова, яку два місяці тому безкоштовно виділили учасникам антитерористичної операції на сході України та їхнім родичам, нині виставили на продаж за 540 тисяч доларів.

Про це «Слідство.Інфо» довідалося з місцевого видання «Наші гроші. Львів».

Як повідомляє медіа, 24 серпня на сайті онлайн-оголошень опублікували повідомлення про продаж земельної ділянки площею понад 1 гектар. В описі до повідомлення йдеться про те, що ця ділянка складається із 18-ти менших по 6 соток. Утім, продаються вони, начебто, всі разом.

Наразі землю можна використовувати для індивідуального дачного будівництва. Утім, як запевняють в оголошенні, цільове призначення можна змінити. Крім того, за бюджетні кошти туди начебто прокладають каналізацію, біля ділянки є газ та світло. Також є можливість облаштувати свердловину з джерельною водою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Особливо цінні: як співробітники СБУ отримали землю під Києвом

Видання «Наші гроші. Львів» зауважує, що місце розташування та опис цієї території повністю збігається з даними ділянок, які два місяці тому отримали від Львівської облдержадміністрації 18 учасників АТО та їхні родичі.

Земельні ділянки під Львовом, виділені 18-м атовцям та їхнім родичам у червні поточного року. Знімок з кадастрової карти — «Наші гроші. Львів»

Розробку дозвільних документів для приватизації цих ділянок, як зауважує видання, ще в грудні минулого року ініціював попередній голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

А вже нинішній голова облдержадміністрації Максим Козицький у червні поточного року підписав розпорядження про передачу землі у приватну власність. Водночас, як зауважує видання, деякі військовослужбовці раніше вже отримували земельні ділянки або допомогу у сумі 100 тисяч гривень від Львівської міської ради.

Як раніше розповідало «Слідство.Інфо», теща ексзаступника прокурора Києва Вадима Горана, який понад два місяці тому увійшов до складу тристоронньої контактної групи (ТКГ) із мирного врегулювання на Донбасі, володіє гектарами землі в мальовничій курортній місцевості Києва — Пущі-Водиці. Їхня ринкова вартість може наближатись до сотні мільйонів гривень. Торік ця земля була під арештом у справі про незаконне виведення з природно-заповідного фонду й приватизацію, однак восени 2019-го справу закрили.

Головне фото — знімок із відео компанії нерухомості HappyHome.