Заступник голови Національної поліції Олексій Руденко торік купив сонячну електростанцію вартістю майже 1 мільйон гривень. Водночас він отримав близько сотні тисяч гривень матеріальної допомоги на роботі.

Про це йдеться у матеріалі «Слідства.Інфо» «Побутові проблеми мільйонерів з Нацполу».

Як свідчить декларація Олексія Руденка, у квітні минулого року він придбав сонячну електростанцію вартістю майже 1 мільйон гривень. Заразом Руденко вказав у декларації, що отримав близько сотні тисяч гривень матеріальної допомоги. Також по 100 тисяч допомоги отримали й інші керівники Нацполіції, включно з її головою Ігорем Клименком. Більшість із них вказували, що ці кошти їм виплатили «для вирішення соціально-побутових питань». Раніше ми не помічали, щоб високопосадовці поліції отримували виплати за цією статтею надходжень.

Олексій Руденко на посаді заступника голови Нацполу вже понад 5 років. Раніше він був заступником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. У минулому році Руденко заробив 1,2 мільйона гривень, а на банківських рахунках зберігав понад 2,5 мільйона гривень. Також він задекларував дві квартири в Києві на 82 та 58 квадратів і дачний будинок поблизу столиці на 467 квадратів.

Загалом керівники Нацполіції торік отримали матеріальної допомоги майже на пів мільйона гривень. У той же час, володіючи квартирами, машинами та мільйонними заощадженнями, вони купували нові джипи та сонячні електростанції. Водночас вказана допомога дісталася не всім керівникам Нацполу. Кому саме — визначив особисто міністр Арсен Аваков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стрілянина посеред Броварів, розстріл військових, зґвалтування у Кагарлику: чим закінчились розслідування найгучніших кримінальних подій 2020 року