Директор Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради Володимир Чумаков не вказав у декларації іспанську компанію, яка спеціалізується на наданні в оренду нерухомості. Фірма зареєстрована на його дружину та доньку.

Про це з посиланням на виписку з іспанського бізнес-реєстру повідомляє видання «Харківський антикорупційний центр».

За даними реєстру, дружина Чумакова Ольга та донька Аліна представляють іспанську компанію Actividades Inmobiliarias Berezen S.L, зареєстровану в місті Жирона.

Раніше «Харківський антикорупційний центр» повідомляв, що у травні поточного року родина Чумакова придбала в Іспанії будинок на понад 300 квадратів та земельну ділянку сукупною вартістю 16,39 мільйона гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оточенню ексрегіонала Вілкула дали 160 млн грн на ремонт 1500 м дороги за за завищеними цінами

Як зазначає видання, Володимир Чумаков — людина з найближчого оточення мера Харкова Геннадія Кернеса. Вже протягом 10 років він очолює Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради. До початку чиновницької кар’єри чоловік створив фірму «Паркінг+», яка нині є головним ремонтником доріг в місті й отримала з бюджету понад 1 мільярд гривень.

При цьому, за даними медіа, деякі магістралі доводиться ремонтувати щороку. А очолюваним Чумаковим департаментом начебто постійно цікавляться правоохоронці.

Нагадаємо, недавно ми дізнались, що столичний крематорій за майже 56 мільйонів гривень відремонтує компанія «Альтіс-Констракшн». Її бенефіціаром є тесть одіозного ексголови Державної фіскальної служби Романа Насірова Олександр Глімбовський.