У Харкові на будівництво паркінгу, про завершення робіт якого вже відзвітував міський голова Геннадій Кернес, витратять ще 19 мільйонів гривень.

Про це повідомляє «Харківський антикорупційний центр» із посиланням на закупівлю на порталі ProZorro.

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міськради оголосило закупівлю щодо будівництва паркінгу в саду Шевченка на 19 мільйонів гривень. За ці кошти проведуть певні будівельні роботи, пов’язані з коригуванням проєкту самої будівлі паркінгу. 

Зазначимо, що це вже третя закупівля щодо будівництва паркінгу в саду Шевченка. Так, у 2018 році підписали договір на 54 мільйони гривень, а у 2019-му — на майже 60 мільйонів. Обидва договори уклали з компанією «Спецбудмонтаж-Україна», що належить екс-нардепу від «Партії регіонів» Анатолію Денисенку. 

Після підписання договору в 2020 році загальна вартість будівництва паркінгу сягне 133 мільйонів гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові придбають елітний катафалк за 5 млн грн у фірми місцевого депутата

Варто додати, що у договорах за 2018-2019 роки передбачено виконання певних  робіт у 2021 році ще на мільйони гривень. Тим не менш, у серпні міський голова Харкова Геннадій Кернес уже повідомив про завершення робіт на паркінгу. За його словами, будівля закінчена повністю, лише залишилось доопрацювати документи.

«Будівлю закінчено, допрацьовуємо документи. Мені дуже подобається, як легко і красиво сучасна архітектура вписалася в історичне місце», — написав він у своєму Facebook.

Як раніше повідомляло «Слідство.Інфо», на ремонт медичних закладів Харкова за три роки виділили трохи більше 300 мільйонів гривень у той час, як на реконструкцію саду імені Шевченка в центрі міста передбачили вчетверо більше коштів.