Працівники Міністерства внутрішніх справ отримали понад 3,4 мільярда гривень матеріальної допомоги у 2020-му році.

Про це «Слідству.Інфо» повідомили у МВС із посиланням на департамент фінансово-облікової політики відомства.

Йдеться про матеріальну допомогу, допомогу для оздоровлення, грошову та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань на суму понад 3,4 мільярда гривень.

Як зауважили у міністерстві, до їхньої структури загалом входить 360 установ із майже 351 тисячею працівників. З них, як раніше повідомляли ЗМІ, близько половини складають співробітники Нацполу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Побутові проблеми мільйонерів з Нацполу

«Слідство.Інфо» раніше виявило, що голова Національної поліції Ігор Клименко та троє його заступників торік отримали матеріальної допомоги на 425 тисяч гривень. Ці кошти їм виплатили на роботі «для вирішення соціально-побутових питань». У той же час керівники Нацполу, які володіють квартирами, машинами та мільйонними заощадженнями, купували нові джипи та сонячні електростанції. Надав дозвіл на виплату допомоги голові Нацполу та його заступникам особисто міністр Арсен Аваков.

Як пояснили нам у МВС, критеріїв та принципів надання такої соціально-побутової допомоги закон не передбачає. Співробітнику МВС достатньо подати рапорт, який має затвердити його керівник.

Раніше ми повідомляли, що у 2020 році на доплати поліцейським виділили понад 4 мільярда гривень з «ковідного» фонду.