Державна податкова служба Запорізької області замовила у фізичної особи-підприємця (ФОП) Інни Муравйової 25 спліт-систем (кондиціонерів) на 2,89 мільйонів гривень. Єдиним конкурентом Муравйової була компанія, зареєстрована за тією ж адресою, що й вона, та вказала ті самі контакти.

Про це повідомляють «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на систему онлайн-держзакупівель ProZorro. За інформацією медіа, обидва учасники тендеру завищили вартість кондиціонерів та їхнього встановлення в цій закупівлі в середньому на 50%, порівняно з ринковими цінами.

Компанія «Гідрохолодмонтаж ВК» була єдиним конкурентом Інни Муравйової та запропонувала на 80 гривень вищу ціну. Фірма належить людині на ім’я Олег Муравйов.

Адреса для листування, яку Інна Муравйова вказала у тендерній пропозиції – будинок 30 на вулиці Верещагіній. Таку ж адресу на інших тендерах вказував і «Гідрохолодмонтаж ВК». Окрім цього,  на одному з тендерів ФОП Муравйова вказувала своїми номерами телефону 061-701-17-65 та 066-104-39-45, а на ще одній закупівлі – 096-509-50-82. Ці номери вказазано на сайті «Гідрохолодмонтажу ВК».

Видання зазначає, що чоловік Інни Муравйової Юрій є власником компанії «Електропромснаб». Електронну пошту цієї компанії Інна Муравйова зазначає як контактну в тендерах. Також офіційний номер «Електропромснабу» зазначає в тендерах «Гідрохолодмонтаж ВК». Понад те, адреса реєстрації цієї компанії – та ж, що в Муравйова та її фірми-конкурента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Респіратори, які МВС купувало по 4 тисячі гривень, Нацпол придбав іще дорожче

Компанія «Гідрохолодмонтаж ВК» зустрічалася з ФОП Інною Муравйовою на тендерах чотири рази. Три із цих тендерів оголошувало Головне управління Державної фіскальної служби в Запорізькій області. Також Муравйова отримала від обласної фіскальної служби чотири підряди без конкурсу, а «Гідрохолодмонтаж ВК» – три підряди.

Також недавно «Слідство.Інфо» зазначало, що харківське комунальне підприємство «Ритуал» вирішило придбати катафалк на базі елітного авто за п’ять мільйонів гривень. У спецавтівки має бути, зокрема, камери огляду, системи затемнення дзеркал, електронний клімат-контроль, а відсік для труни має бути додатково оздоблений.