Департамент комунального господарства Харківської міськради замовив ремонт території вздовж вулиці Аерофлотської за майже 28 мільйонів гривень. Вісім із них витратять на купівлю саджанців сосен по 400-450 тисяч гривень за кожен.

Про це повідомляє «Харківський антикорупційний центр» із посиланням на ProZorro. 

Переможцем обрали компанію «Будівельно-виробнича комерційна фірма «Технікабуд». Вона має відремонтувати частину вулиці Аерофлотської, що розташована поряд із міжнародним аеропортом «Харків». Зокрема, потрібно оновити мережі водопостачання й дорожнє покриття, встановити освітлення на тротуарах.

Утім, більша частина з передбачених на ремонт коштів, а саме 17 мільйонів гривень, піде на облаштування клумб. Так, вісім мільйонів гривень витратять на купівлю 18 саджанців італійської сосни пінії. 15 із них обійдуться місту в понад 450 тисяч гривень за штуку, іще три закуплять по 400 тисяч гривень. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У Харкові придбають елітний катафалк за 5 млн грн у фірми місцевого депутата

Окрім цього, на вулиці також мають висадити саджанці кутової берези, самшиту й чагарників ялівцю. Також для клумб придбають 21 декоративний камінь по 18 тисяч гривень за одну штуку.

Нагадаємо, раніше у Харкові в межах реконструкції парку вирішили закупити лавки по 200 тисяч гривень за штуку. Всього оновлення парку для харків’ян обійдеться в майже 44 мільйони гривень.