Національна поліція України закупила понад 33 тисячі мідних медалей на суму 5,7 мільйона гривень як заохочувальні відзнаки за сумлінну службу.

Про це «Слідство.Інфо» довідалося з порталу публічних закупівель Prozorro.

За результатами торгів з компанією «Герольдмайстер» договір уклали 21 квітня цього року. Відтак, до кінця травня фірма повинна поставити 33 тисячі 300 медалей, виготовлених зі сплавів міді.

Із них 14 тисяч мають бути з написом «10 років сумлінної служби», 10 тисяч — «15 років сумлінної служби», 8,3 тисячі — «20 років сумлінної служби», і ще одна тисяча — «Ветеран служби». В середньому ціна однієї медалі становить 174 гривні. Ці відзнаки затвердив своїм наказом міністр внутрішніх справ Арсен Аваков навесні минулого року.

Вигляд однієї з медалей відповідно до ескізу

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Поліція побила журналіста Кутєпова та зламала його техніку у прямому ефірі

Також минулоріч Нацполіція за підсумками конкурсу замовила цій фірмі 7 тисяч жетонів на майже 1 мільйон гривень. Крім того, за даними «Вісника державних закупівель», у 2016 році поліція закупила у компанії «Герольдмайстер» 100 тисяч жетонів майже за 6 мільйонів гривень.

Як раніше розповідало «Слідство.Інфо», Національна поліція у березні цього року закупила сім з половиною тисяч комплектів костюмів для своїх працівників на понад 16 мільйонів гривень. Постачальником обрали компанію, яка є фігурантом розслідування поліцейських. Кілька місяців до цього Нацпол уже віддав цій фірмі майже таку ж суму.