Найбільшу кількість голосів виборців на 210 окрузі, в місті Прилуки на Чернігівщині отримав самовисуванець Сергій Коровченко. Він адвокат і голова громадської організації. У 2013-2014 роках очолював Головне управління юстиції Автономної республіки Крим. 

Прізвище Коровченка фігурує в так званих «плівках Глазьєва» — телефонних розмовах радника президента РФ щодо захоплення Криму, записаних українськими спецслужбами. Записи оприлюднили під час судового процесу над Віктором Януковичем, а згодом журналісти Цензор.нет опублікували їх розшифровки на сайті видання. 

Згідно з цими розшифровками, радник президента Росії Сергій Глазьєв у розмові з депутатом Держдуми Костянтином Затуліним, яка відбулася в лютому 2014 року, стверджує, що «міністр юстиції Криму» Сергій Коровченко є людиною Віктора Медведчука й радить зберегти його на посаді: 

«Смотри, я там с Медведчуком сейчас связался, они дадут свои предложения. У них там уже сейчас министр юстиции Крыма, который действующий на сегодняшний день, — Коровченко Сергей Владимирович. Это их парень, они его хорошо характеризуют. Он сказал, что подтянет команду юридическую. Нам надо этого Коровченко сохранить. Он уже министр юстиции Крыма, чтоб он там и остался», — казав Глазьєв. 

Коровченко на посаді не лишився. Утім, за фактом цієї розмови українські правоохоронці проводили розслідування, однак офіційних претензій колишньому очільнику управління юстиції Криму не висунули. 

До роботи в Криму Сергій Коровченко з 2006-го по 2010 роки був помічником народного депутата Андрія Портнова, спершу на громадських засадах, а потім на платній основі. Також помічницею Портнова працювала рідна сестра Коровченка — Яна Нестор (Коровченко). 

Після перемоги на виборах 2010 року Януковича Портнов пішов працювати в Адміністрацію президента, де займався судоустроєм. А Коровченко переїхав до Криму та у 2012 році очолив управління з представництва в судових органах Ради міністрів автономної республіки. А потім — кримське управління юстиції. 

Портнов повідомив журналістам Слідства.інфо, що з Коровченком уже давно не спілкується. Та додав, що «мені нецікаво нічого, що в нього відбувається». 

Сам Коровченко на питання журналістів про його зв’язки з Портновим і ролі в анексії Криму не відповів. 

Під час виборчої кампанії Сергія Коровченка підтримала партія «Батьківщина». Зокрема, під час зустрічей з виборцями й публічних заходів його неодноразово супроводжував депутат з команди Юлії Тимошенко Валерій Дубіль. 

А зять Коровченка, Віталій Нестор очолює столичний осередок «Батьківщини».

Під час виборчої кампанії Сергія Коровченка підтримала партія «Батьківщина». Зокрема, під час зустрічей з виборцями й публічних заходів його неодноразово супроводжував депутат з команди Юлії Тимошенко Валерій Дубіль. На фото — Валерій Дубіль (другий ліворуч) та Сергій Коровченко (другий праворуч). korovchenko.info

У 2016 році Коровченко також подавав документи, щоб стати суддею нового Верховного Суду, але його не допустили до конкурсу.