Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської військової адміністрації дало ремонтувати гуртожиток у місті та укриття у школі підприємцю, який зареєстрував свою юридичну особу за три дні до укладання договору. Загальна вартість контракту складає 2,4 млн грн.

11 жовтня 2023 року Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області прозвітували, що знайшли підприємця, який відремонтує гуртожиток у місті та сховище у місцевій школі.

Цим підприємцем став ФОП Микола Прокоф’єв, який зареєстрував свою юридичну особу за три дні до укладання угоди на 1,4  та 1 млн грн. Прокоф’єв має виконати усі роботи до 30 листопада 2023 року.

Журналісти «Слідства.Інфо» зателефонували Прокоф’єву, щоб запитати про його досвід роботи, але чоловік не підняв слухавку.

Проте журналістам вдалося поспілкуватися з Іриною Мільською — працівницею тендерного комітету Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької. Вона пояснила, що ці дві закупівлі провели поза системою, бо їх вартість не перевищує 1,5 млн грн. Так робити дозволяє постанова Кабінету міністрів України № 1178.

Мільська каже, що уклали договір саме з Прокоф’євим, бо серед усіх охочих отримати цей підряд він запропонував за свої послуги найнижчу ціну. Також жінка каже, що знала про створення ФОП за три дні до укладання договору, однак після цього відмовилась далі спілкуватися телефоном з журналістами. Натомість попросила надіслати запит.

Читайте також: У Харкові демонтаж частини пошкодженої багатоповерхівки доручили новоствореній фірмі. З держбюджету виділять 17 мільйонів гривень