У Полтаві міськвиконком віддави ремонтувати укриття в школі за 1,4 млн грн компанії, яка фігурує в кримінальній справі з крадіжки бюджетних коштів під час ремонту приміщень, де мали жити внутрішньо переміщені особи. Також компанію оштрафував Антимонопольний комітет за змову на торгах. Компанія імітувала конкуренцію з підставною фірмою, щоб отримати бюджетні кошти. 

У грудні 2023 року управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому оприлюднило укладену угоду на капітальний ремонт однієї шкіл у Полтаві. На це виділили 1,4 млн грн державних коштів.

Підряд віддали ТОВ «СКМ МОНТАЖ». Компанія тепер зобов’язана виконати усі роботи до кінця 2023 року.

Компанія «СКМ МОНТАЖ» відома тим, що на початку червня 2023 року Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував ТОВ «СКМ МОНТАЖ» на 136 тис. грн. Компанія брала участь у торгах, де обирали підрядника, який поставить системи протипожежної безпеки в одному з пологових будинків Запоріжжя. За результатом торгів угоду уклали з ТОВ «СКМ МОНТАЖ».

Аналітики АМКУ проаналізували цю закупівлю й встановили, що ТОВ «СКМ МОНТАЖ» змовилась з ПП «Магнетто», яке не мало наміру перемагати в закупівлі та просто імітувало конкуренцію, щоб ТОВ «СКМ МОНТАЖ» отримала підряд. АМКУ наводить приклади змови: дві компанії подавали фінансову звітність з однієї пошти та використовували одну IP-адресу, коли подавали свої пропозиції. Також однієї з ознак змови було те, що ТОВ «СКМ МОНТАЖ» подало документ, де замість назви компанії була назва компанії-конкурентки на торгах ПП «Магнетто».

Під час розгляду цієї справи в АМКУ компанія «СКМ МОНТАЖ» намагалася спростувати аргументи аналітиків, але їй це не вдалося. У результаті ТОВ «СКМ МОНТАЖ» та ПП «Магнетто» оштрафували за змову. 

Також «СКМ МОНТАЖ» у липні 2022 року отримала великий підряд на капітальний ремонт приміщень на Полтавщині, де планували поселити внутрішньо переміщених осіб. На це виділили 2,6 млн грн бюджетних та грантових коштів. Зараз правоохоронці розслідують можливу крадіжку частини цих грошей під час проведення ремонтів. ТОВ «СКМ МОНТАЖ» могло перемогти на закупівлі з порушеннями законодавства та безпідставно завищити вартість своїх послуг під час виконання робіт.

«Слідство.Інфо» звернулось до тендерного комітету управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому, щоб дізнатись чому уклали договір на ремонт укриття в школі саме з цією компанією та чи знали про минуле компанії під час укладання договору. Юлія Гончар з тендерного комітету відмовилась коментувати цю тему телефоном й попросила відправити офіційний запит. Журналісти «Слідства.Інфо» надіслали  лист в управління.

Згідно з інформацією аналітичної системи YouControl, ТОВ «СКМ МОНТАЖ» з’явилось на ринку у 2019 році. Компанію заснували Костянтин Стотик, Олександр Палько, Михайло Немировський. Зараз бізнесом керує Олена Левченко

За інформацією видання «Полтавщина», компанія «СКМ МОНТАЖ» пов’язана з Ігорем Еренбургом, який є депутатом Полтавської міської ради від партії «За Майбутнє» та очільником бюджетної комісії.

Читайте також: Одеського підприємця підозрюють у крадіжці майже 250 тис. грн державних коштів