Суд обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання директору ТОВ «ЕКСПЕРТ БУДОВА» Юрію Бойчуку. Його підозрюють у підробці актів виконаних робіт під час проведення ремонтів на Одещині. Правоохоронці вважають, що директор вкрав таким чином майже 250 тис. грн

Про це повідомляє «Слідство.Інфо».

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання Юрію Бойчуку, який є директором ТОВ «ЕКСПЕРТ БУДОВА». Чоловік має до 10 лютого 2024 року здати закордонний паспорт, йому заборонено залишати без дозволу суду місце проживання та він повинен повідомляти про зміну свого місця роботи.

Юрія Бойчука підозрюють у скоєнні двох корупційних злочинів: заволодінні бюджетними коштами та підробці документів.

За версією слідчих, Бойчук у 2022 році уклав декілька договорів на ремонтні роботи з Відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Кароліно-Бугазької сільської ради Білгород-дністровського району Одеської області. Під час виконання договору чоловік підробив акти, де вписав роботи, які ніколи не робив та матеріали, які не використовував. Проведена експертиза показала, що Бойчук отримав таким чином 247 тис. грн прибутку. 

У разі доведення вини Бойчуку загрожує вісім років в’язниці із забороною займатися підприємництвом впродовж років та штраф. 

Прокурори просили у суду застосувати Бойчуку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, але суд вирішив, що особистого зобов’язання вистачить. Проте, Бойчуку можуть переобрати запобіжний захід на більш суворий, якщо він порушить умови.

Згідно з інформацією з аналітичної системи YouControl, ТОВ «ЕКСПЕРТ БУДОВА» з’явилась на ринку в 2015 році. Компанію заснували Роман Соколов та Юрій Бойчук. Вони й дотепер володіють бізнесом.

За час свого існування компанія підписала договорів з державними замовниками на 6,5 млн грн.

Читайте також: Під час будівництва огорожі навколо сміттєзвалища підприємець вкрав майже 400 тис. грн, — правоохоронці