Служба зовнішньої розвідки України закупить п’ять автомобілів Skoda Octavia A7 у спецкомплектації за ціною майже 527 тисяч гривень кожен у компанії «Автоцентр Київ». Такі ж авто без додаткового обладнання уроздріб фірма продає на 85 тисяч гривень дешевше.

Про це «Слідство.Інфо» довідалось із порталу публічних закупівель Prozorro.

Повідомлення про намір укласти договір служба оприлюднила 24 квітня. Згідно з тендерною документацією, приватна компанія до кінця травня має поставити п’ять авто Skoda Octavia A7 Active 2020 року випуску. Додатково ці автомобілі повинні мати комплект зимових шин та сейфи в багажниках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ торік витратила на автомобілі 40 млн грн — удвічі більше, ніж у 2018-му

Як ми з’ясували, без додаткового обладнання такий автомобіль у цьому автоцентрі можна придбати орієнтовно за 442 тисячі гривень. Про це нам також повідомили в самому центрі.

Нагадаємо, раніше «Слідство.Інфо» розповідало, що Національна поліція України оголосила про намір закупити 200 кросоверів за майже 98 мільйонів гривень у фірми «Спец-Ком-Сервіс». За даними офіційного слідства, ця компанія користувалася послугами конвертаційного центру для ухилення від сплати податків.