Кілька російських окупантів з 37-ї мотострілецької бригади з Бурятії опублікували фотографії та селфі з Київщини, а також знімки на фоні техніки з характерною для російських підрозділів літерою «V».

Журналісти «Слідства.Інфо» ідентифікували осіб та фото, а також деякі місця, де були зроблені світлини. Загалом встановлено особи понад пʼятдесяти окупантів з цієї бурятської бригади — і командири, і рядовий склад.

Розвідник Дмітрій Сілютін 17 та 19 квітня опублікував кілька фотографій, де разом з колегами-окупантами стоїть біля військової вантажівки з літерою «V», а також на фоні польового табору.

Рядовий Сілютін родом з Іркутська, останні кілька років служить в армії, публікує фотографії з прапорами «военная разведка» та з військових навчань. Його батько також російський військовий, ймовірно вже на пенсії.  

 

На цій фотографії ліворуч від Сілютіна стоїть також розвідник із 37-ї мотострілецької бригади, старший сержант Ніколай Нєустроєв. Окупанту 39 років, у нього є дружина і син. У себе на сторінці він опублікував картинку з емблемою російської військової розвідки і написом «окружающий надо периодически пугать, чтобы сильно не окружали».

Праворуч від Сілютіна стоїть єфрейтор Армен Беруджанян, якому 29 років. Він проживає у столиці Бурятії Уланд-Уде. У російській армії Беруджанян служить більше 10 років. В окупанта є дружина та донька. Також він вказав у списку родичів свою матір.

Також журналісти знайшли фотографію зі сторінки рядового 37-ї бригади Начина Сояна, якому 20 років. Зокрема, 12 квітня Соян опублікував світлину у військовій формі та з автоматом, а також з характерною для окупаційних військ повʼязкою на нозі.

«Слідство.Інфо» встановило будинок, всередині якого фотографувався окупант і поговорили з власником. 20-річний бурят сидить на дитячому майданчику будинку у селі Колонщина, що розташоване неподалік Києва по Житомирській трасі.

На фотографіях, які власник передав «Слідству.Інфо», видно, що росіяни розбили вікна, вдерлися всередину і ймовірно облаштували там свій штаб у період окупації.

Загалом«Слідство.Інфо» ідентифікувало понад пʼятдесят російських окупантів з 37-ї мотострілецької бригади з Бурятії. Ця бригада у лютому-березні окупувала частину Київської області і, за даними ЗСУ, була причетна до геноциду і вбивств мирних жителів.

Для пошуку та ідентифікації бурятів-окупантів «Слідство.Інфо» використало дані Головного управління розвідки Міноборони України, а також групи військової частини у соцмережі «Вконтактє» та особисті сторінки окупантів і їхніх родичів.

Таким чином вдалося ідентифікувати командний склад цієї бригади: начальника штабу, майора Алєксандра Кондратьєвєа, його заступника, капітана Алєксандра Холявіна, а також кількох старших лейтенантів.

Знайдену інформацію про окупантів із 37-ї бригади журналісти передали правоохоронцям, які розслідують геноцид на Київщині. Вони повідомили, що деякі свідки вже впізнали ідентифікованих «Слідством.Інфо» окупантів.