Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації Держспецзв’язку укладе договір із компанією Etihad Airways Engineering LLC про модернізацію зв’язку в літаку, який використовують, зокрема, для перельотів президента. Вартість такої послуги складе понад 32 мільйони гривень.

Повідомлення про намір укласти договір вже опубліковано на ProZorro, передають «Наші гроші».

Впродовж року компанія з Об’єднаних Арабських Еміратів має модернізувати станцію супутникового зв’язку на літаку Аirbus 319-115. Цей літак належить держпідприємству «Україна» Державного управління справами, та забезпечує перельоти вищих посадовців держави, зокрема президента Володимира Зеленського.

Модернізована станція зв’язку, яку мають встановити, забезпечуватиме інтернет-з’єднання зі швидкістю до 50 мегабіт за секунду. Також договір із компанією Etihad Airways Engineering LLC передбачатиме дворічну гарантію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові придбають елітний катафалк за 5 млн грн у фірми місцевого депутата

Початково Державний науково-дослідний інститут вказував вищу ціну — 38 мільйонів гривень, та вартість договору зменшилася до 32,4 мільйонів. Закупівлю провели з третьої спроби. Раніше торги з очікуваною вартістю 38 мільйонів і 35 мільйонів гривень не відбулись, оскільки на них подалися менше двох учасників.

Нагадаємо, в Національній поліції наприкінці року вирішили замовити автомобілів на суму 87,4 мільйона гривень у компанії «Спец-Ком-Сервіс». Ця фірма регулярно постачає техніку відомствам зі структури Міністерства внутрішніх справ, а також фігурує у низці кримінальних проваджень щодо несплати податків.