Харківська міська лікарня № 27 оголосила аукціон на купівлю двох автомобілів Suzuki SX4 2020 року випуску, за які готова заплатити близько 1 мільйона гривень.

Про це з посиланням на портал публічних закупівель Prozorro повідомило на Facebook-сторінці видання «Харківський антикорупційний центр».

Як ідеться в повідомленні, аукціон планують провести 6 липня поточного року. А поставку фірма-переможець повинна здійснити до кінця літа. Схожий автомобіль, як зазначає видання, в автосалоні Харкова можна придбати за 455,5 тисяч гривень.

За умовами контракту, гарантійний строк обслуговування автомобілей має становити 36 місяців або 100 тисяч кілометрів пробігу — залежно від того, що настане раніше. Поточні ремонт і технічне обслуговування мають здійснюватись на потужностях продавця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківські комунальники хочуть придбати елітний катафалк за 5 мільйонів гривень

Водночас, як зауважують у дописі, міська лікарня №27 на початку червня закупила 40 експрес-тестів для визначення коронавірусу вартістю 230 гривень за одиницю.

Як раніше повідомляло «Слідство.Інфо», на ремонт медичних закладів Харкова за три роки виділили трохи більше 300 мільйонів гривень у той час, як на реконструкцію саду імені Шевченка в центрі міста передбачили вчетверо більше коштів.