Держпідприємство “Чорнобильська атомна електростанція” замовило компанії “Домобудівний комбінат-7” спорудження комплексу для приймання сповіщень від систем протипожежного захисту вартістю 6,8 мільйона гривень. Раніше ця фірма фігурувала у низці кримінальних проваджень.

Про це “Слідство.Інфо” довідалося з порталу публічних закупівель Prozorro.

Відповідно до договору, фірма повинна збудувати спеціальний комплекс до кінця наступного року.

Фірма “Домобудівний комбінат-7” існує з 2012 року та зареєстрована в столиці. Її власником є киянин Олександр Приходько. Компанія фігурує у низці кримінальних проваджень. Зокрема, як повідомляли “Наші гроші”, посадовці фірми фігурували у розслідуванні поліції щодо розкрадання понад трьох мільйонів гривень під час встановлення в’їзних знаків у Києві. За версією правоохоронців, компанія мала поставити їх ще наприкінці 2017 року, однак так і не виконала жодних робіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Радіоактивні відходи ЧАЕС торік не захоронювалися — не було транспорту

Також, як повідомляє КиевVlast, Державна податкова інспекція надала інформацію про те, що “Домобудівний комбінат-7” мав спільні операції з компаніями з ознаками фіктивності.

До слова, назва компанії згадується також в іншому кримінальному провадженні щодо діяльності так званої “транзитно-конвертаційної групи”, до якої входить близько сотні компаній, які також мають ознаки фіктивної діяльності. Правоохоронці зазначають, що “Домобудівний комбінат-7” була однією з компаній, яка часто користувалася послугами конвертаційного центру.

Зазначимо, що в Чорнобильській зоні вже більше тижня палають ліси та трава. Пожежу зараз гасять близько пів тисячі рятувальників. До подолання вогню долучили сотню одиниць техніки, у тому числі — й авіацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Закупівлю камер у Києві для виявлення людей з температурою визнали незаконною