Працівники Державного бюро розслідувань затримали мешканця Харкова, який з допомогою інших працівників відомства вимагав у слідчого Держбюро розслідувань та його знайомого 20 тисяч доларів за нерозголошення інформації.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

«За попередньою інформацією, мешканець міста Харкова, діючи за попередньою змовою з іншими особами Державного бюро розслідувань, вимагав від слідчого ДБР та його знайомого 20 000 доларів США», — повідомляє відомство.

Ці гроші слідчий мав заплатити, щоб не розголошували його особисті дані й припинили щодо нього слідчі дії — а також щоб зібрану харків’янином інформацію не отримало керівництво Держбюро розслідувань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДБР просить 4,5 млрд грн з бюджету на 2021 рік — це втричі більше, ніж воно отримало цьогоріч

Жителя Харкова затримали ще 16 жовтня — відразу після отримання 20 тисяч доларів. Наразі правоохоронці вирішують питання про оголошення харків’янину підозри та затримання інших причетних до вимагання грошей у слідчого ДБР.

Якщо вину харків’янина доведуть, йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із конфіскацією майна.

Нагадаємо, у вересні виконувачем обов’язків Директора Державного бюро розслідувань призначили Олександра Сухачова. Раніше він працював у Генпрокуратурі, однак під час атестації не склав іспит на знання законодавства та був звільнений.