Генштаб ЗСУ закупив 23 подарункові годинники Samsung Galaxy Watch 6 китайського виробництва у футлярі з написом «Від Командувачки Медичних сил Збройних Сил України». На це з держбюджету витратили 222,7 тис. грн.

Про це повідомляє «Слідство.Інфо».

На початку вересня 2023 року фінансове управління Генштабу ЗСУ оголосило закупівлю на подарункові смартгодинники у футлярі з написом «Від Командувачки Медичних сил Збройних Сил України».

Позмагатись за те, щоб продати годинники військовим прийшло два підприємці: Володимир Худобін та Тетяна Лукашова. Уклали угоду з Худобіним, бо він запропонував за свої послуги найменшу суму — 222,7 тис грн.

У результаті військовики закупили 23 годинники Samsung Galaxy Watch 6 китайського виробництва з футлярами із написом «Від Командувачки Медичних сил Збройних Сил України». Один такий набір обійшовся у 9,6 тис. грн

На момент проведення закупівлі командувачкою Медичних сил ЗСУ була Тетяна Остащенко. Вона очолювала Медсили з липня 2021 року по листопад 2023-го. Замість Тетяни Остащенко керувати структурою призначили Анатолія Казмірчука.

«Слідство.Інфо» надіслало офіційний запит до Генштабу ЗСУ з проханням пояснити, кому й для чого військовики придбали такі подарунки. 

До цього журналісти дізналися, що Генштаб протягом 2023 року провів 20 різних закупівель нагородних годинників. На це витратили 3,9 млн грн загалом, з яких 1,1 млн — на купівлю смартгодинників.

Читайте також: Італійські шахи, дорогі смартгодинники та ікони: на що Генштаб ЗСУ витрачає бюджетні кошти під час повномасштабної війни