Працівники однієї з установ виконання покарань у Херсонській області привласнили зарплату та соціальні виплати арештантів на суму 100 тисяч гривень.

Про це повідомляє прокуратура Херсонської області.

Порушення працівники відомства виявили під час перевірки тюрем області на дотримання законодавства. «Встановлено порушення щодо умов утримання осіб та привласнення їх заробітної плати, соціальних виплат на понад 100 тисяч гривень», — йдеться у повідомленні.

Назву закладу, в якому це відбулося, у відомстві не повідомляють.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працівники колонії на Київщині «забули» відпустити засудженого

За цими фактами прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом шахрайства та використання підроблених документів. Якщо суд визнає вину працівників тюрми, їм загрожує позбавлення волі до п’яти років.

Нагадаємо, у квітні цього року працівники Державного бюро розслідувань відкрили кримінальне провадження щодо можливого перевищення влади або службових повноважень співробітниками Одеського слідчого ізолятора. Підставою для початку розслідування став матеріал нашої агенції «Як в’язнів Одеського СІЗО «падають з нар» про побиття і вимагання коштів з арештантів. Як з’ясували журналісти, до знущання над ув’язненими були причетні щонайменше двоє колишніх працівників установи. Щоправда, зараз вони обидва повернулися на роботу в тюремну систему.