У перший день війни, 24 лютого, по території  Національного парку «Межигірʼя» російські війська завдала ракетний удар. Серед іншого, було зруйновано приміщення, де сім років поспіль проводилася міжнародна конференція журналістів-розслідувачів «Межигір‘яфест» — так званий ангар.

Про це йдеться у репортажі «Слідства.Інфо» «Дві касетні бомби для Межигір’я: колишня резиденція Януковича переховує місцевих жителів від обстрілів»

«По нам вдарили о 5:10 в перший день війни», — розповів журналістам комендант «Межигірʼя» Денис Тарахкотелик. Російський літак вистрілив у набережну, і потрапив у район ангару. В результаті влучання ангар загорівся. Пожежу змогли загасити власними силами. Навколишні будівлі також постраждали — у будівлях поруч вибиті вікна.

Нагадаємо, «Межигір’яфест» — це міжнародна конференція журналістів-розслідувачів, яка відбувається щороку, починаючи з 2014-го. Під час конференції українські та іноземні журналісти обговорюють актуальні проблеми, влаштовують воркшопи та майстер-класи. Конференція проходить на кількох локаціях у національному парку та збирає щороку 300-600 людей. 

Також у Межигір’ї під час конференції відбувається щорічна церемонія нагородження «Національного конкурсу журналістських розслідувань», під час якого відзначається найкраще розслідування року. Організатор конференції Media Development Foundation. «Слідство.Інфо» багато років виступає співорганізатором фестивалю.