Ексзаступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі викликав поліцію під будинок у Хотові, куди приїхали журналісти «Слідства.Інфо» поставити запитання щодо використання номерів прикриття та проживання з головним розвідником Кирилом Будановим.

Про це йдеться у розслідуванні «Слідства.Інфо» «Дружочки».

Увечері 13 грудня, в день звільнення Гогілашвілі з МВС, журналісти зафіксували, як автівка експосадовця приїхала до приватного маєтку в селищі Хотові, що під Києвом. Саме там «Слідство.Інфо» неодноразово фіксували автівки сім’ї Гогілашвілі-Левченко. Ексзаступник міністра не вийшов поспілкуватися з журналістами, скидав дзвінки і проігнорував повідомлення «Слідства.Інфо». Натомість, експосадовець викликав поліцію під свій будинок. За словами одного з правоохоронців, який прибув на виклик, їм повідомили, що «хтось вдирається» на територію маєтку.

Після перевірки документів поліцейські поїхали. А вже за кілька хвилин журналісти зафіксували, як з території будинку, в якому мешкає експосадовець з родиною, виїхав чорний автомобіль Honda Pilot на номерах прикриття. Саме такий автомобіль схожої комплектації Гогілашвілі придбав кілька місяців тому. 

Зазначимо, «Слідство.Інфо» встановило, що ексзаступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі вже після звільнення з посади використовував «номери прикриття» на своєму приватному автомобілі, що суперечить закону. Також номерами прикриття користується його дружина, помічниця президента Марія Левченко, яка офіційно отримує доходи у компанії «Квартал 95».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Керівник розвідки Буданов підтвердив, що проживає разом з Гогілашвілі та Левченко

Окрім цього, журналісти встановили, що керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов проживає у приватному будинку під Києвом разом із помічницею президента Марією Левченко та її чоловіком, ексзаступником міністра внутрішніх справ Олександром Гогілашвілі, який, ймовірно, є громадянином Росії.