У Києві начальника управління, якому доручили провести ремонти фасадів будинків в Солом’янському районі, підозрюють у неякісному виконанні своєї роботи. Правоохоронці вважають, що очільник цього управління неякісно організував роботу за доглядом виконання робіт, через що держава переплатила за ремонти 1 мільйон гривень. 

Правоохоронці підозрюють у службовій недбалості начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації. Це відомство зараз очолює Андрій Сидорчук, через нього з державного бюджету могли вкрасти 1 млн грн

За версією слідства, Сидорчук неякісно організував нагляд за рядом ремонтних робіт у Солом’янському районі. 

Наприклад, Сидорчук у кінці жовтня 2022 року уклав договір на утеплення фасаду в дитячому садочку №648 з ТОВ «БК СПЕЙСТАУН». На ці роботи виділили з держбюджету 1,462 млн грн. Проведена правоохоронцями експертиза показала, що підрядник завищив вартість виконаних робіт на 132 тис. грн.

Також Сидорчук у листопаді 2022 року віддав ремонтувати фасад одного житлового будинку в Солом’янському районі за 935 тис. грн ТОВ «ВКФ Атлант-плюс». Правоохоронці під час перевірки якості ремонту виявили, що компанія завищила вартість будівельних матеріалів на 294 тис. грн.

І таких ремонтів було декілька у 2022 році. Правоохоронці нарахували, що через недбалий догляд держава у сумі переплатила 1 млн грн.

Андрія Сидорчука підозрюють у службовій недбалості (частина 2 статті 367 КК України). У разі доведення вини чиновнику загрожує 5 років в’язниці, заборона займатися певною діяльністю на строк до трьох років та 939 тис. грн штрафу.

Читайте також: У Дніпрі чиновники віддали понад 135 млн грн за ремонт дороги компанії-фігурантці кримінальних справ