Спеціалістка Західного теруправління Нацагентства з виявлення і розшуку активів (АРМА) Лілія Русенко володіє квартирою на середземноморському узбережжі Іспанії та декларує тисячі доларів і євро готівкою.

Про це повідомляють «Наші гроші. Львів».

Лілія Русенко працює головною спеціалісткою сектору виявлення та розшуку активів у Західному територіальному управлінні АРМА. Відповідно до останньої деларації, жінка зберігає готівкою 50 тисяч доларів, 30 тисяч євро та 300 тисяч гривень. Також вона задекларувала коштовний годинник Corum та автівку Honda CR-V.

Також спільно з матір’ю дівчина володіє квартирою в Іспанії площею понад 60 квадратних метрів. Апартаменти у курортному містечку Оропеса-дель-Мар розташовані на узбережжі Середземного моря. Нерухомість Русенко придбали восени 2018 року. Зараз на сайтах оголошень у цьому ж будинку, на цьому ж поверсі апартаменти коштують від 88 тисяч євро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Антикорсуд скасував вирок ексрегіоналу Бобову щодо недекларування 124 млн грн

До роботи в АРМА Лілія Русенко працювала в туристичній фірмі, де офіційно за 2019 рік заробила лише 26 тисяч гривень, а ще раніше — навчалася в університеті. Матір Лілії Галина Русенко, відповідно до декларації за 2017 рік, працювала інспекторкою в сервісному центрі МВС.

 Водночас, жодної нерухомості у власності чи користуванні в Україні Лілія Русенко не задекларувала. Журналісти, втім, зафіксували автівку дівчини біля приватного будинку в селищі поблизу Львова. Цей двоповерховий будинок площею понад 200 квадратних метрів із альтанкою, басейном та господарською будівлею раніше згадувала в декларації її матір.  Цьогоріч Галині Русенко її мати Степанія Безпалюк подарувала нежитлове приміщення в центрі Львова площею 160 квадратів. 

Також бабуся інспекторки АРМА володіє квартирою, земельною ділянкою поблизу Львова та автівкою Lexus. Безпалюк зареєстрована як фізична особа-підприємиця.

Лілія Русенко повідомила журналістам, що в декларації вказала все своє майно. Однак на запитання, звідки у неї кошти на іспанську квартиру або автівку, вона не відповіла.

Нагадаємо, у травні ми повідомляли про результати звіту Рахункової палати щодо територіальних відділень АРМА. В ньому йшлося, що всі ці відділення виконують скоріше представницькі функції та не працюють ефективно.