Керівник зернової держкорпорації та ексдепутат облради від «Батьківщини» Андрій Власенко фігурує як ймовірний організатор рейдерської атаки на приватний агробізнес.

Журналісти «Слідства.Інфо» отримали відео, на якому людина, схожа на Власенка, каже, що проблеми фермера можна вирішити, за що треба заплатити 450 тисяч доларів.

Персона Андрія Власенка викликає чимало запитань. Зокрема, під час його призначення на посаду керівника «Державної продовольчо-зернової корпорації» торік, ми звернули увагу на цікавий факт: це відбулося майже відразу після скандального звільнення Власенка з іншого аграрного держпідприємства. Навіщо тоді неефективного менеджера призначати керівником одного з найбільших держпідприємств України?

Деякі політики тоді заявляли, що таке призначення відбулося в інтересах очільниці партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Окрім того, ми відкопали цікаву історію з минулого Власенка — ймовірна організація рейдерського захоплення.

Історія тут така: Подружжя Петрових — фермери з Київщини. У 2017-му співвласник їхньої агрофірми захотів продати свою частку за 500 тисяч доларів.

Петрови вважали таку ціну зависокою, а тому не погодилися. Невдовзі «переконувати» подружжя почали хлопці спортивної статури та співробітники правоохоронних органів.

Проти директора фірми Петрових почали розслідування, яке вилилося в повідомлення підозри, а спортивні молодики регулярно навідувалися до фермерів з футлярами від зброї.

І ось тут з’являється Андрій Власенко. На ексклюзивних кадрах, які отримала наша редакція, людина, дуже схожа на нинішнього керівника зернової держкорпорації, переконує фермера Петрова викупити частку бізнесу.

Ця розмова відбулася через кілька місяців після того, як у фермерів почалися проблеми. На плівках Власенко розповідає, що частка обійдеться їм не в 500, а всього лише в 450 тисяч доларів. Хоча фермер Петров вважає і таку суму зависокою. Втім, Власенко каже, що дешевше не вийде, адже багато грошей вже пішло на прокурорів, бандитів, а ще суддю.

Яку роль відігравав в історії з рейдерством приватного агробізнесу Андрій Власенко — дивіться в новому розслідуванні «Таємниці Cлідства».