Його називають «контрабандистом», донька має спільний бізнес з помічником нардепа від БПП Віктором Королем, а сам він був помічником народного депутата Ігоря Калєтніка. У команді кандидата в президенти Володимира Зеленського Ілля Павлюк відповідає за фінанси й координацію роботи регіональних штабів.

Про його функції стало відомо з матеріалу Bihus.Info, в якому опублікували Telegram-листування штабістів «Зе команди».

Хто такий Ілля Павлюк — коротко розповідає Слідство.Інфо.

ВИКРАДЕНИЙ «КОНТРАБАНДИСТ»

Павлюк — бізнесмен з Чернівців. Є власником чотирьох фірм, про що відомо з даних аналітичної системи YouControl — ОК «СТ «Садівник агро пром», ТОВ «Буковина-Спортсервіс», СТОВ «Свіженька-Мілк», ТОВ «Калина-Транс». Компанії займаються і розведенням великої рогатої худоби, і управлінням нерухомості, і вантажним транспортом. Жодне з підприємств не має кримінальних справ.

З матеріалів ЗМІ відомо, що у 2011 році Павлюка викрали в Києві, а за його звільнення сім’я заплатила 2 мільйони доларів. Його називають також «контрабандистом західної митниці». Як писали журналісти Bihus.Info, його робота полягала у «вирішенні питань» перевезення вантажів через митницю. Павлюк, до речі, був помічником нардепа Ігоря Калєтніка 6 скликання Верховної Ради, який згодом очолював Державну митницю.

БІЗНЕС ДОНЬКИ

Слідство.Інфо з’ясувало, що донька Іллі Павлюка Софія з 16 років володіє підприємством «Бізнес-центр «Буковинський» разом з Валерієм Чинушем. Її бізнес-партнер упродовж трьох скликань Верховної Ради працює помічником нардепа від БПП Віктора Короля. На початку 90-х Король очолював управління карного розшуку МВС, був заступником міністра МВС, а згодом — начальником податкової міліції.

Кожен вніс до статутного капіталу фірми по 5 мільйонів гривень.  Їхня компанія володіє 5 земельними ділянками й нерухомістю, зокрема, готелем «Буковина», та спортивно-оздоровчим комплексом «Цецино». Коментувати будь-що Слідству.Інфо Павлюк відмовився: «Не вривайтеся в моє особисте життя! Без коментарів!!!»

Передвиборна програма кандидата в президенти України, керівника ТОВ «Квартал-95» Володимира Зеленського під час другого туру президентських виборів на одній з виборчих дільниць у Києві, 21 квітня 2019 року. Кравченко Андрій / POOL / УНІАН

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Зе Вілла: італійський маєток Зеленського в оточенні російських олігархів