Тіло вбитого голови Гостомельської селищної ради Юрія Прилипка після розстрілу замінували російські військові. 

Про це «Слідству.Інфо» розповів радник вбитого голови Ростислав Скуратівський. Цю інформацію підтвердила журналістам донька Прилипка Надія.

7 березня у Facebook-сторінці Гостомельської громади повідомили, що мера міста Юрія Прилипка застрелили російські окупанти. Прилипко розвозив продукти та ліки жителям гостомельського ЖК «Покровський», коли його вбили.

Гостомель вже понад тиждень залишається під контролем окупантів. Як повідомляло «Слідство.Інфо», кадирівці тримають у заручниках в укритті одного з будинків цивільне населення.

Донька мера Надія розповіла, за яких обставин був вбитий її батько.

«Вони (батько і ще четверо людей) їхали у машині центральною вулицею Гостомеля, коли назустріч виїхала колона ворожої техніки і почала обстрілювати цивільну машину, — каже Надія. — Вони розвернулися і з’їхали у провулок, який був заблокований трактором. Їхати більше не було куди і всі пасажири вистрибнули з автівки. У ЖК «Покровський», що поруч, перебували снайпери і обстрілювали все довкола. Батька і ще двох хлопців розстріляли, а двом вдалося врятуватися».

За словами очевидців, забрати тіло мера прийшов місцевий священик отець Петро.

«Отець Петро взяв хрест, одягнув ризи і пішов забирати тіло, — розповів «Слідству.Інфо» радник вбитого голови Ростислав Скуратівський. — Коли батюшка підійшов до тіла, його зупинив російський окупант і сказав не підходити. Росіянин зняв з тіла розтяжки, проводки якісь чи що і тільки потім допоміг погрузити тіло на тачку». 

Церква, у якій служить священник, який врятував тіло мера Гостомеля

За інформацією Скуратівського, місцевий священник забрав тіло міського голови до церкви і там поховав його з усіма почестями.

Донька вбитого мера Надія підтверджує це: «Батюшка засвідчує, що він з нього познімав розтяжки, проводки і тільки після цього віддав тіло. Вчора і позавчора у батюшки немає зв’язку, певне, розрядився телефон. Але він забрав батька мого з церкви і обіцяв мені по телефону, що він біля церкви його і поховає».

«Слідству.Інфо» не вдалося поспілкуватися зі священиком, оскільки з ним відсутній зв’язок.