Фінансові питання

Хто нас фінансує?

Діяльність незалежної розслідувальної агенції «Слідство.Інфо» фінансується за рахунок кількох донорських організацій, краудфандингових кампаній та пожертв небайдужих громадян.

Хто наші грантодавці?

У 2020 році ми отримали грантові кошти на від п’яти донорських організацій, а саме:

  • Міністерства закордонних справ Данії (DANIDA)
  • Відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні
  • Міжнародного Фонду «Відродження»
  • Internews Network
  • Journalism Development Network (JDN) — некомерційної журналістської організації, яка займається розвитком журналістських розслідувань. Програми JDN працюють у Європі, Євразії, Латинській Америці та Близькому Сході.

Перша краудфандингова кампанія

У 2020 році ми провели свою першу краудфандингову кампанію на «Спільнокошті», де зібрали 46 980 гривень на продовження проекту «Правосилля. Розслідування з-за ґрат».

Завдяки фінансовій підтримці небайдужих громадян ми продовжили викривати зловживання, корупцію і порушення прав людини в українських тюрмах.

У межах цього проекту ми опублікували 6 текстів — п’ять розслідувань та інтерв’ю з заступницею міністра юстиції Оленою Висоцькою.

Кожен з опублікованих нами матеріалів мав наслідки: від широкого поширення медіа та профільними організаціями до порушення проваджень та обшуків у фігурантів.

Детальний звіт проекту ТУТ

Найцінніший ресурс — наша аудиторія

Ще одним джерелом наповнення нашого бюджету є фінансова допомога від доброчинців через платіжну форму на сайті «Слідства.Інфо» та платформу Patreon. У першому півріччі 2020-го на діяльність агенції пожертвували 55 708 гривень.

У майбутньому ми покладаємо великі надії на підтримку аудиторії. Саме бажання рухатися у напрямку побудови тісних і довірливих стосунків з читачами і глядачами стало причиною створення «Слідство-клубу».

Наші партнери