У Службі безпеки знову кадрові зміни. Напередодні президент Зеленський призначив заступником голови СБУ Дмитра Нескоромного. Тепер заступником очільника Служби безпеки став Анатолій Дублик. 

Слідство.Інфо зазвичай дізнається про майно чиновників з їхніх декларацій. Але ще один заступник голови СБУ — Вадим Поярков — раніше ініціював зміни до закону й усю інформацію про доходи та витрати співробітників СБУ засекретили.

Що вдалося дізнатися про новопризначеного заступника голови СБУ Анатолія Дублика — в нашому матеріалі. 

Анатолій Дублик родом з Тернопільщини, там же, в Тернопільському управлінні СБУ працював до 2014 року. Від 2014-го живе в Києві, керував Департаментом захисту національної державності, в травні 2015 року отримав звання генерал-майора СБУ. 

У реєстрі речових прав на ім’я Анатолія Дублика немає зареєстрованої нерухомості. З майна новопризначений заступник голови СБУ має тільки автівку — торік придбав нову SUZUKI VITARA 2018 року. Залежно від комплектації, таке авто може коштувати від 20 тисяч доларів.  

Тодішній начальник Департаменту захисту національної державності СБУ Анатолій Дублик під час брифінгу Служби безпеки та Служби зовнішньої розвідки щодо планів російських спецслужб з дестабілізації ситуації в Україні. Скріншот з відео СБУ

Сім’я Дубликів мешкає в Києві, в новобудові. Дружина Анатолія Катерина володіє квартирою в Тернополі, де родина жила до 2014 року. А також будинком на 130 квадратів у передмісті столиці — купила його 2016 року, разом з ділянкою на 12 соток. Хоча жінка ніколи не займалася підприємницькою діяльністю. Де вона працює, наразі невідомо. 

Матір нового заступника голови СБУ володіє 9 земельними ділянками та 2 будинками на Тернопільщині, звідки вони родом. 

Слідство.Інфо направило запит в СБУ на ім’я Анатолія Дублика з проханням пояснити джерела походження майна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Абсолютно таємно: чому перший заступник голови СБУ Баканов не показуватиме декларацію