Українські правоохоронці оголосили підозру російському військовому Даніслану Курамаєву. За даними слідства, він у 2022 році побив жінку на узбіччі дороги, затягнув її в лісосмугу та зґвалтував там. Журналісти «Слідства.Інфо» ідентифікували цього військового та подзвонили йому. Курамаєв каже, що «виконував бойове завдання», але нікого не ґвалтував. 

Про це повідомляє «Слідство.Інфо».

13 червня 2024 року Офіс генерального прокурора оголосив підозру російському військовому 22-річному Даніслану Курамаєву в жорстокому поводженні з цивільним населенням (частина 1 статті 438 КК України).

За даними слідства, Курамаєв на початку липня 2022 року рухався разом зі своїм підрозділом через села Борівської селищної територіальної громади Ізюмського району Харківської області. Колона техніки випередила жінку, яка поверталась додому на велосипеді. 

«Після того, як Курамаєв побачив на узбіччі дороги жінку, в нього виник злочинний умисел спрямований на вчинення дій сексуального характеру стосовно неї», пишуть правоохоронці.

Якщо хочеш бачити більше викриттів злочинів російських військових на нашому сайті, підтримай нашу роботу одноразово або щомісяця!

Окупант зупинився на узбіччі дороги, якою він рухався, біля автобусної зупинки та чекав жінку на велосипеді. Коли жінка під’їхала до зупинки, Курамаєв зупинив її та наказав їй зайнятись з ним сексом, на що остання не погодилась. Росіянин ударив жінку прикладом по голові та наніс декілька ударів руками і ногами в різні частини тіла потерпілій. Після цього Курамаєв схопив потерпілу за волосся та силоміць затягнув її в лісосмугу біля дороги, де зґвалтував.

Жінці вдалося вирватися і сховатися на замінованому полі. Курамаєв вимагав потерпілу повернутися, погрожував, що стрілятиме і вбʼє її, але не захотів шукати жінку на небезпечній ділянці.

Журналісти зі «Слідства.Інфо» знайшли сторінку Данислана Курамаєва у «ВКонтакті». Чоловіку 22 роки, він неодружений, живе у Калінінграді. 

Це не єдина сторінка у соцмережах Курамаєва. Наприклад, у нього є акаут в «Однокласниках», де остання публікація датується січнем 2024 року. Тут Курамаєв має багато фото у військовій формі, зі зброєю та з російськими «Z» на шевронах.

Журналісти «Слідства.Інфо» зв’язалися з Курамаєвим, окупант не знав, що йому оголосили підозру та заперечує, що скоїв зґвалтування.

«Чого ви якусь х*йню несете мені тут? Я такого не робив і такого бути не може. З якою ціллю ви мені дзвоните і говорите того, чого не було?», каже Курамаєв.

Окупант опублікував влітку 2022 року фотографії, на яких добре видно пейзажі. Штучний інтелект, який може аналізувати такі фотографії, визначив місце перебування — Україна. Росіянин цього не заперечує, але не вважає себе окупантом.

«Я не окупант, взагалі-то. У сенсі, навіщо я приїхав в Україну? Я там був на бойових діях і, взагалі-то, ніяку дівчину не ґвалтував», — стверджує росіянин та кидає слухавку. Після цього Курамаєв не відповідав на дзвінки журналістів.

Схоже, що у сім’ї Курамаєва пишаються своїм родичем-військовим, щонайменше, його матір росіянина Марина Курамаєва публікує спільні фото з сином у формі.

Курамаєва судять заочно в Україні. Якщо суд визнає його винним, то йому загрожує 12 років позбавлення волі в українській в’язниці. 

Читайте також: «Штурмувати міста та будинки — наша стихія»: хто руйнує Вовчанськ і вбиває цивільних