Акторка Наталія Романіченко допомогла російським військовим окупувати Василівку Запорізької області та оголосила себе«очільницею» міста. Тепер жінка хоче стати представницею партії Кремля на фейкових виборах.

Про це йдеться у новому матеріалі «Слідства.Інфо» «Ексміністр, священник, продюсер: Росія оприлюднила списки кандидатів на фейкові вибори на території окупованої Запорізької області».

30-річна Наталія Романіченко, яка вже понад рік вважає себе очільницею окупованої Василівки. Тепер жінка хоче стати представницею партії «Єдина Росія».

Наталія Романіченко

До окупації жінка була акторкою, знімалася в українських серіалах та була власницею модельної агенції для дітей у Запоріжжі «Be WOW». 

Однак вже у лютому 2022 Романіченко допомогла російським військовим захопити Василівку — завдяки їй окупанти змогли встановити свої блокпости, зміцнити оборону та створити перешкоди для контрнаступу ЗСУ. 

Українські слідчі встановили, що жінка організувала техніку для російських військових, а також залучила працівників своєї фірми до ремонту і фарбування техніки — нанесення символу «Z», надання додаткових запчастин тощо. 

«Якщо хтось у мене колись запитає — чи шкодую я про те, що пішла на це (на співпрацю з окупантами, ред.), то ні, не шкодую», — говорить Романіченко у відео для пропагандистських ЗМІ.

За державну зраду Наталії Романіченко загрожує до 15 років позбавлення волі.

Читайте також: Колаборантка, яка переслідувала журналістів у Мелітополі, йде на вибори від «Єдиної Росії»