Прокуратура Харківської області передала до суду обвинувальний акт щодо підполковника поліції за отримання хабара у розмірі 1,5 тисячі доларів. За ці гроші поліцейський мав «закрити очі» на незаконну прибудову для кафе та захоплення землі.

Про це повідомляє прокуратура Харківської області.

У відомстві зазначають, що 20 січня 2020 року місцевий підприємець передав поліцейському 1,5 тисячі доларів хабара. За ці кошти він мав «закрити очі» на захоплення земельної ділянки та незаконну прибудову для розширення площі кафе.

Після того, як поліцейський отримав хабар у салоні свого авто, його заблокували оперативні працівники. Тоді поліцейський заїхав на тротуар та повз пішоходів поїхав до центрального входу Харківської міськради, після чого знову виїхав на проїзну частину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реформована поліція: п’ять гучних злочинів за участі правоохоронців

Щоб позбутися грошей, поліціянт на ходу викидав купюри з вікна автомобіля. Під час погоні правоохоронці заблокували його автівку, тому він вибіг із неї, залишивши всередині свою 8-річну дитину. Затримали поліцейського у сквері поблизу. Викинуті кошти зібрали очевидці й передали правоохоронцям.

Кримінальне провадження за цим фактом вело Державне бюро розслідувань. Якщо в суді доведуть вину поліцейського, йому загрожуватиме строк за ґратами від п’яти до 10 років з конфіскацією майна та правом займати певні посади до трьох років. 

Нагадаємо, у Сєвєродонецьку Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження щодо ймовірного замаху на вбивство сержантом поліції Олексієм Конєвим. Його дружина Дар’я звинувачує чоловіка в тому, що він під час сварки, будучи напідпитку, викинув жінку з балкона четвертого поверха. Водночас, захисник Олексія стверджує, що це була «спроба самогубства» Дар’ї.

Головне фото, використане з ілюстративною метою — кадр із відео переслідування грабіжників банку в США у 2012 році. Джерело: Youtube/ElvisReviews.