Після виходу матеріалу «Слідства.Інфо» нардеп партії «Слуга Народу» та заступник голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Юрій Арістов подав заяву про складання повноважень народного депутата України. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук. 

Допис зі сторінки у фейсбуці спікера Верховної Ради Руслана Стефанчука

У матеріалі «Слідства.Інфо» «Дипломатична місія на Мальдівах: на люксовому курорті помітили нардепа «Слуги народ», який відповідає за нацбезпеку» журналісти розповіли, що 48-річного політика помітили у 5-зірковому готелі Waldorf Astoria Maldives, що знаходиться на приватному острові у Мальдівах. 

Для перевірки отриманої інформації журналісти «Слідства.Інфо» зателефонували за номером мальдівського готелю. Працівники курорту підтвердили, що Юрій Арістов справді був їхнім гостем, але на момент публікації матеріалу уже виселився. 

Юрій Арістов

Вартість проживання на двох за одну ніч у цьому мальдівському готелі, відповідно до цін на сервісі Booking.com, варіюється від 100 тисяч гривень за віллу на пляжі з басейном і двоспальним ліжком та до 323 тисяч гривень за віллу з двома спальнями та басейном. Також у готелі є позиція за понад мільйон гривень за одну ніч — з трьома спальними кімнатами, басейнами та доступом до пляжу. У якій саме віллі відпочивав народний депутат з України — невідомо. 

Після того, як «Слідству.Інфо» підтвердили перебування політика у Waldorf Astoria Maldives, журналісти зателефонували до нардепа . Але Юрій Арістов не підняв слухавку. Натомість журналістам зателефонувала його прессекретарка Оксана Омельченко (так жінка підписана в одному з месенджерів), яка не змогла відповісти на запитання про те, де ж зараз перебуває її керівник — в Україні чи ще на Мальдівах — і попросила надіслати журналістський запит. Попри обіцянку відповісти на запит за кілька годин, і помічниця, і сам депутат проігнорували подальші спроби журналістів «Слідства.Інфо» отримати відповіді на надіслані запитання.

У 2019 році Юрій Арістов був обраний народним депутатом 9 скликання від партії «Слуга Народу», є членом однойменної фракції. У грудні 2022 року Юрія Арістова обрали заступником голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

До обрання у Верховну Раду Юрій Арістов був бізнес-партнером Володимира Зеленського у бізнесі з продажу риби та морепродуктів.