Журналісти «Слідства.Інфо» знайшли та ідентифікували артилеристів з Брянського 856-го артилерійського полку, які зараз воюють на території України та обстрілюють наші міста. Деякі родичі окупантів вже шукають своїх зниклих дітей. 

Про це йдеться в новому розслідуванні «Слідства.Інфо».

Брянський 856-й самохідний артилерійський полк розташований усього в сотні кілометрів від Чернігівської області. На озброєнні там стоять самохідні гаубиці, зокрема, сучасні установки «Мста-С». 

Більшість офіцерів полку вимкнули свої телефони за кілька днів до російського вторгнення. Зокрема, це зробив 24-річний лейтенант Богдан Мещеряков. Він народився в Самарі, на своїй сторінці у «Вконтактє» вказує своєю головною метою у житті «вдосконалення світу». 

В той же час, батько артилериста підтримує бойовиків самоназваної «ДНР», а також репостить пропагандистські відео, де російські окупанти шукають знаки «Азова» в полонених українських військових.

Деякі родичі артилеристів вже намагаються знайти зниклих дітей. Наприклад, матір 19-річного рядового Павла Бортнікова з 1-го березня шукає свого сина. Вона написала у групу військової частини у соцмережі «Вконтактє», з проханням допомогти знайти солдата. 

Попри це, жінка продовжує підтримувати російську окупаційну армію, публікуючи пропагандистські картинки з російськими солдатами і підписом «Сыночки, с вами вся Россия, спаси и сохрани». 

46-річний старший прапорщик Роман Казаков, служить у російській армії вже більше 20 років. Публікує фотографії з алькогольних застіль, з військової частини. Також на його сторінках ми знайшли світлини тієї самої гаубиці, з якої зараз, ймовірно, обстрілюють українські міста. 

Своїм життєвим кредом старший прапорщик Казаков вказав «Живой — пока не сдох».  До речі, він чи не єдиний, хто в ці дні був онлайн. Тут може бути два варіанти: або він якимось чином повернувся в Росію, або забрав у когось з українців мобільний телефон із доступом до інтернету.

Раніше «Слідство.Інфо» ідентифікувало російських пілотів-бомбардувальників з ростовського авіаполку. За даними української розвідки, ці пілоти безпосередньо скидають бомби на мирні українські міста. Також ми знайшли, що у декого з пілотів є родичі в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ХТО ВБИВАЄ УКРАЇНЦІВ: «СЛІДСТВО.ІНФО» ІДЕНТИФІКУВАЛО РОСІЙСЬКИХ ПІЛОТІВ, ЯКІ МОЖУТЬ БОМБИТИ НАШІ МІСТА