Шостий апеляційний суд України 30 жовтня підтримав рішення Окружного адмінсуду Києва (ОАСК) про поновлення на посаді колишнього заступника начальника департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Дмитра Суса.

Про це у Facebook повідомив сам Дмитро Сус, опублікувавши відповідне рішення суду.

«Принагідно повідомляю бухгалтерію ГПУ, що дані моєї банківської картки не змінились, тож чекаю СМС від банку», — написав він.

Раніше Окружний адміністративний суд Києва скасував наказ Генпрокуратури про притягнення Суса до дисциплінарної відповідальності. ОАСК також стягнув на його користь 640 гривень судового збору.

Суса звільнили з Генеральної прокуратури у квітні 2017 року. У травні 2018-го Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) направила до суду обвинувальний акт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ П’ЯТЬ РОКІВ ПРИ ВЛАДІ: ЯК ЗБАГАТИЛАСЯ РОДИНА ЛУЦЕНКІВ

За версією детективів НАБУ, впродовж 2016 року Сус привласнював чуже майно та продавав докази в кримінальному провадженні — гральні автомати й відеореєстратор. Також Сус не задекларував, що у 2015 році користувався позашляховиком Audi Q7.

У липні 2017 року детективи НАБУ спільно з САП затримали Суса в аеропорту Бориспіль. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. У лютому 2018 року суд вирішив арештувати підозрюваного без права застави, однак згодом його відпустили.

Восени 2016 року журналісти Bihus.Info з’ясували, що Сус їздить на автомобілі Audi Q7 вартістю понад 900 тисяч гривень, яка, згідно з документами, належить його 85-річній бабусі. Після цього Генпрокуратура оголосила догану Сусу за «порушення порядку подання декларації» та «подання недостовірних тверджень» в анкеті доброчесності прокурора.