37-річний єфрейтор елітної Таманської дивізії Сєрґєй Тіхонов, який близько місяця тому загинув під Ізюмом, мав неонацистські погляди і публікував у соцмережах зображення Путіна в образі Гітлера. 

Про це йдеться у новому розслідуванні «Слідства.Інфо» «Секретний список вбитих окупантів: ЗСУ ліквідували бійців елітної Таманської дивізії під Ізюмом».

Загиблий окупант Сєрґєй Тіхонов був навідником мінометної батареї. Повідомляючи про загибель окупанта, російські ЗМІ заявили, що він «пал смертью храбрых». Й отримав посмертно орден мужності нібито за захист мирних мешканців на Донбасі. Правда незрозуміло, чому він тоді опинився на Харківщині.

Журналісти знайшли сторінку Тіхонова у соцмережах. Виявляється, новоспечений російський герой за життя мав чимало неординарних поглядів, серед яких неонацизм. У своїх соцмережах Тіхонов часто публікував фото з фашистською свастикою, а також не соромився використовувати на численних світлинах нацистське вітання.

Крім того, журналісти у соцмережах Тіхонова помітили фото, на якому він одягнений у футболку із символікою російського неонацизму — свастикою, відомою як «коловрат». Примітно, що чимало дописів окупанта були присвячені критиці Путіна та його соратників. Також Тіхонов публікував зображення Путіна в образі Гітлера.

Зауважимо, що про смерть Тіхонова журналісти довідалися із секретного документу, виявленого в покинутому штабі росіян в Ізюмі – як тільки місто звільнили від окупантів. Судячи із секретного списку, Тіхонов та інші вбиті росіяни служили у першому мотострілецькому полку (військова частина №31135 — Ред.) елітної Таманської дивізії. Цей полк дислокується в селищі Калінінець за кількадесят кілометрів від Москви.