Спеціалізована антикорупційна прокуратура перевіряє інформацію після розслідування: «Викладачка на 16 мільйонів: мати посадовця СБУ збудувала котедж під час війни та має елітну квартиру у Києві» щодо статків матері очільника так званого бізнес-підрозділу СБУ Анатолія Лойфа.

Про це «Слідство.Інфо» дізналося у відповідь на запит.

«Повідомляємо, що Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою здійснюються заходи з метою збору доказів необґрунтованості активів, за результатами яких буде вирішено питання щодо наявності підстав для подання до суду позовної заяви про визнання активів необґрунтованими», — зазначили у листі САП. 

На початку травня агенція «Слідство.Інфо» опублікувала розслідування, у якому йшлося про те, що матір Анатолія Лойфа — Ганна, володіє дороговартісною нерухомістю у столиці та її передмісті на загальну суму понад 16 млн грн. Сама вона мешкає на Закарпатті та працює викладачкою мов у коледжі невеликого міста Берегове. 

Зокрема, у розслідуванні йшлося про те, що під час повномасштабного вторгнення на земельних ділянках, які належать матері СБівця, збудували будинок у котеджному містечку.

Крім того, Ганна Лойф з 2020-го має у власності квартиру 155.6 кв. м. у столичному ЖК преміумкласу на Печерську. Цю квартиру відобразив Григорій Лойф, батько посадовця, у своїх деклараціях. Чоловік раніше працював на Закарпатській митниці. У документі він вказує, що квартира обійшлася Ганні Лойф всього за 3,9 млн грн. Натомість журналісти виявили, що ринкова вартість цієї нерухомості на момент купівлі сягала близько 370 тисяч доларів, або майже 10,4 млн грн. Тобто ціна, вказана у декларації, виглядає, як у 2,5 рази менша за ринкову.

Читайте також: «Викладачка на 16 мільйонів: мати посадовця СБУ збудувала котедж під час війни та має елітну квартиру у Києві»