Партія “Європейська Солідарність” улітку минулого року виплачувала своєму лідерові Петру Порошенку заробітну плату. 

Про це “Слідство.Інфо” дізналося з фінансового звіту партії за 2019 рік, який оприлюднили нещодавно на сайті політичної сили. Відповідно до нього, за два місяці Петро Порошенко отримав вісім тисяч гривень.

Крім того, “Європейська солідарність” відшкодувала судовий збір у розмірі 3,5 тисячі гривень колишньому раднику Віктора Януковича Андрію Портнову. Про яку саме справу йдеться, у документі не вказано. Загалом з державного бюджету у 2019 році партія отримала 95 мільйонів гривень фінансування, а внески грошовими коштами на користь партії становили 185 мільйонів гривень. 

Петро Порошенко програв президентські вибори Володимиру Зеленському. Після того політик очолив на парламентських перегонах партію “Європейська солідарність”. Як свідчить фінансовий звіт, Порошенко отримав зарплату з рахунків політичної партії. А відтоді, як Петро Порошенко став народним депутатом, ЄС припинила виплачувати йому зарплату. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 13 СПРАВ ПОРОШЕНКА: ЧОМУ ДОПИТУЮТЬ ТА ОБШУКУЮТЬ ЕКСПРЕЗИДЕНТА

Раніше “Слідство.Інфо” повідомляло про те, що донори політичної партії ОПЗЖ переважно злагоджено надсилали їй однакові суми. Кілька мільйонів внесків пожертвували навіть колишні прибічники Петра Порошенка. Більшість з цих коштів пішла на передвиборчу агітацію.