Місто Васильків, що на Київщині, оговтується від руйнівних ударів, які днями завдали російські війська. 

Про це йдеться у репортажі «Слідства.Інфо»: «Ніколи тут не буде їхньої ноги»: як у місті Васильків тримають оборону від російських окупантів

«Росіяни планували захопити аеропорт і аеродром і туди, мабуть, висаджувати свою десантуру — з того, що ми бачили, що відбувалося в міст. Балістичні ракети, постійні обстріли… Результат ви бачили», — каже міська голова Василькова Наталія Баласинович. 

«Мабуть, ми вже звикли до постійних ракет, до постійної повітряної тривоги: люди дуже зібрані, ніхто з міста не виїжджає. Зібралися всі разом, будуємо фортифікаційні споруди. Всі об’єдналися і налаштовані дуже серйозно дати відсіч ворогу. Ніколи тут не буде їхньої ноги, як би їм цього не хотілося, тому що ми розуміємо, що ми на підході до Києва, а Київ — це основна мета», — каже Наталія Баласинович.

Журналісти також поспілкувалися з місцевими мешканцями, які розповіли, як вони живуть в умовах постійної загрози обстрілів.

Нагадаємо, 26-28 лютого Васильків зазнав найбільших обстрілів росіянами, були зруйновані чи пошкоджені кілька житлових будинків, коледж та нафтобаза.