Головний лікар й онкохірург Національного інституту раку назвав три прізвища людей, які, на його думку, мали мотиви для організації нападу на нього. 

Про це йдеться в матеріалі “Напад на головного лікаря Інституту раку — у кого міг бути мотив”, який оприлюднило “Слідство.Інфо”. 

Лікар Андрій Безносенко вказав на особи директорки медичного закладу, її заступника та уповноваженого з антикорупційної діяльності.  

Невідомі скоїли напад на нього 11 березня. Онкохірург отримав забої голови та синці. Поліція міста Києва відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганства. Метою нападу Безносенко вважає залякування — через викриття системної корупції в Національному інституті раку (НІР).  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Інститут раку закупив обладнання на 32 мільйони в рідної фірми

Лікар вважає, що мотиви для організації такого злочину можуть бути, передусім, у директорки НІР Олена Колеснік. З його слів, у них тривалий конфлікт. Директорка Інституту раку в коментарі “Слідству.Інфо” заявила, що очікує, щоб поліція якнайшвидше розслідувала цей інцидент. А звинувачення на свою адресу відкинула: “Ну як ви це уявляєте, що я замовила… Ну я тут працюю 36 років, мене знають тут усі”. 

Інша людина, яку назвав лікар, — Сергій Пономаренко. Він — уповноважений з антикорупційної діяльності інституту. Посадовець заявив, що вважає напад на хірурга інсценуванням. “Я вам скажу як колишній співробітник (поліції — РЕД.), що люди, якщо б’ють, то вони б’ють. А так людей не б’ють”, — додав він. Лікар вказав також на заступника директорки Дмитра Нікітіна. Той теж вважає це інсценуванням і звинувачення відкидає. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Інститут раку вісім років не запускає обладнання для онкохворих, на яке витратили десятки мільйонів гривень

Зазначимо, що Андрій Безносенко працює хірургом 15 років. Головним лікарем НІР став три роки тому. За цей період Безносенко неодноразово публічно висловлювався щодо корупції в медичному закладі. Нерідко його викриття ставали частиною розслідувань нашої редакції. Саме його заяви, впевнений онкохірург, були причиною нападу на нього. Адже, запевняє, що інших конфліктів у нього немає.